Tunelový prvok - Psík MIDI (UV stabilný) TUP2001K - celokovový
Kód produktu: TUP-2004K-10
Tunelový prvok - Panda MIDI (UV stabilný) TUP2004K - 1x lanový tunel, 2x preliezací tunel, ktorý je vyrobený z PE a je UV stabilný a vyznačuje sa vysokou farebnou stálosťou. Viac informácií
| Kód produktu: | TUP-2004K-10 |
|---|---|
| Odporúčaný vek: | 0-10 rokov |
| Výška voľného pádu: | 1 m |
| Max. počet užívateľov: | 3 |
| Rozmery: | 2,63 x 0,72 x 1,22 m |
| Plocha potrebná pre montáž: | 5,63 x 3,7 m |
| Povrch, tlmiaci pád: | podľa normy EN 1177 - trávnik |
| Norma: | STN EN 1176-1+A1 STN EN 1176-20 |
Nosná konštrukcia je vyrobena z konštrukčnej čiernej ocele, ošetrenej pieskovanim, duplexnym nastrekom praškovou vypaľovacou farbou. Tieto konštrukcie sú uložené do betónového lôžka.
Plastové časti sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu HDPE (vysokotlakový, celo zafarbený polyetylén, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou odolnosťou proti UV žiareniu a hlavne bezpečnosťou, pretože je nelámavý a nehrozí tak žiadne nebezpečenstvo zranenia detí ostrými úlomkami). Lanový tunel je vyrobený z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylénu s vnútorným oceľovým jadrom) a sú spojované plastovými spojmi. Preliezacie tunel je vyrobený z PE (celo zafarbený polyetylén, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou a odolnosťou proti UV žiareniu). Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.
K tovaru Tunelový prvok - Panda MIDI (UV stabilný) TUP2004K - celokovový ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.