O firme Bonita

V roku 2007 sme v meste Tišnov založili našu výhradne českú spoločnosť Bonita s cieľom vyrábať kvalitné a inovatívne ihriská a workoutové parky.

Od svojho založenia sme realizácii našich herných prvkov venovali viac ako 100 000 hodín kvalitnej práce a založili tisíc detských ihrísk a workoutových parkov v 16 krajinách sveta – od Českej republiky cez Slovensko až po Singapur.  Aj vďaka tomu sme sa stali lídrom na trhu v Českej republike.

Pozrite sa na krátke predstavenie firmy

 

Kvalita našich služieb a produktov spočíva v našej poctivej a precíznej práci. Hlavným kľúčom k nášmu úspechu je, že naši zákazníci sa môžu kedykoľvek s dôverou obrátiť na ktoréhokoľvek zamestnanca našej spoločnosti. S vývojom našej spoločnosti sme sa v roku 2017 presťahovali do našej súčasnej novo vybudovanej výrobnej haly v Drásove neďaleko Brna.

Od začiatku našej výroby dbáme nielen na kvalitu, ale aj na bezpečnosť a využiteľnosť našich výrobkov. S ohľadom na potreby a trendy vyrábame prvky, ktoré plne rozvíjajú pohybové schopnosti detí, mladých ľudí ale aj dospelých v oblasti športu.

Ako výrobca zastrešujeme celý proces od návrhu, vývoja cez testovanie až po samotnú výrobu jednotlivých prvkov. V rámci našich komplexných služieb zabezpečujeme  aj dopravu, odbornú montáž a pravidelný servis našich výrobkov. Vďaka tomu čoraz viac zákazníkov v celej Európe dôveruje službám našej spoločnosti.

Detské ihriská na mieru

Naše ihriská, ale aj jednotlivé herné prvky odrážajú aktuálne trendy v spojení s potrebami zákazníka. Naši skúsení regionálni zástupcovia pre Vás na osobných stretnutiach navrhnú to najlepšie riešenie s ohľadom na Váš rozpočet, plán a konkrétny priestor. Ochotne Vám pomôžu s výberom jednotlivých prvkov a kompletných riešení, ktoré zodpovedajú danému projektu s profesionálnym návrhom či vizualizáciou. Tak sa vzhľad a použiteľnosť  Vášho budúceho ihriska či parku stáva zrejmým už počas doby jeho projektovania.

Komplexné spracovanie

Kvalitu našich výrobkov jednoznačne potvrdzujú certifikáty a dodržiavanie európskych noriem. Či už ISO 9001, ktorá stanovuje požiadavky na systém riadenia kvality alebo norma EN 1176, ktorá stanovuje bezpečnostné požiadavky  na vybavenie detských ihrísk.

Špeciálny dôraz kladieme na tzv. „Vandal-proof“ pre dizajn našich celokovových zariadení. Vďaka tomu sa naši zákazníci môžu spoľahnúť na dlhú životnosť , výbornú odolnosť a minimálnu údržbu. Záručná doba na vybrané časti až 10 rokov je dobrým odrazom skutočnosti, že naša spoločnosť pracuje iba s kvalitnými materiálmi.

Rovnako spoľahlivé sú aj naše služby, v rámci ktorých získate kompletný servis. Všetko Vám radi namontujeme, zaistíme pravidelný servis, predpísané revízie a poradíme aj pri možnostiach využitia grantov či rôznych dotácií.

V prípade záujmu nás preto neváhajte kontaktovať!