O firme Bonita

V roku 2007 sme v meste Tišnov založili našu výhradne českú spoločnosť Bonita s cieľom vyrábať kvalitné a inovatívne ihriská a workoutové parky.

Od svojho založenia sme realizácii našich herných prvkov venovali viac ako 1 000 000 hodín kvalitnej práce a založili tisíc detských ihrísk a workoutových parkov v 16 krajinách sveta – od Českej republiky cez Slovensko až po Singapur.  Aj vďaka tomu sme sa stali lídrom na trhu v Českej republike.

Pozrite sa na krátke predstavenie firmy

 

Kvalita našich služieb a produktov spočíva v našej poctivej a precíznej práci. Hlavným kľúčom k nášmu úspechu je, že naši zákazníci sa môžu kedykoľvek s dôverou obrátiť na ktoréhokoľvek zamestnanca našej spoločnosti. S vývojom našej spoločnosti sme sa v roku 2017 presťahovali do našej súčasnej novo vybudovanej výrobnej haly v Drásove neďaleko Brna.

Od začiatku našej výroby dbáme nielen na kvalitu, ale aj na bezpečnosť a využiteľnosť našich výrobkov. S ohľadom na potreby a trendy vyrábame prvky, ktoré plne rozvíjajú pohybové schopnosti detí, mladých ľudí ale aj dospelých v oblasti športu.

Ako výrobca zastrešujeme celý proces od návrhu, vývoja cez testovanie až po samotnú výrobu jednotlivých prvkov. V rámci našich komplexných služieb zabezpečujeme  aj dopravu, odbornú montáž a pravidelný servis našich výrobkov. Vďaka tomu čoraz viac zákazníkov v celej Európe dôveruje službám našej spoločnosti.

Detské ihriská na mieru

Naše ihriská, ale aj jednotlivé herné prvky odrážajú aktuálne trendy v spojení s potrebami zákazníka. Naši skúsení regionálni zástupcovia pre Vás na osobných stretnutiach navrhnú to najlepšie riešenie s ohľadom na Váš rozpočet, plán a konkrétny priestor. Ochotne Vám pomôžu s výberom jednotlivých prvkov a kompletných riešení, ktoré zodpovedajú danému projektu s profesionálnym návrhom či vizualizáciou. Tak sa vzhľad a použiteľnosť  Vášho budúceho ihriska či parku stáva zrejmým už počas doby jeho projektovania.

Komplexné spracovanie

Kvalitu našich výrobkov jednoznačne potvrdzujú certifikáty a dodržiavanie európskych noriem. Či už ISO 9001, ktorá stanovuje požiadavky na systém riadenia kvality nebo ISO 14001, ktorá stanovuje zavedenie a používanie systému environmentálneho manažmentu v odbore výroba a inštalácia prvkov pre detské ihriská, workoutové ihriská a fitness strojov alebo norma EN 1176, ktorá stanovuje bezpečnostné požiadavky  na vybavenie detských ihrísk.

Špeciálny dôraz kladieme na tzv. „Vandal-proof“ pre dizajn našich celokovových zariadení. Vďaka tomu sa naši zákazníci môžu spoľahnúť na dlhú životnosť , výbornú odolnosť a minimálnu údržbu. Záručná doba na vybrané časti až 10 rokov je dobrým odrazom skutočnosti, že naša spoločnosť pracuje iba s kvalitnými materiálmi.

Rovnako spoľahlivé sú aj naše služby, v rámci ktorých získate kompletný servis. Všetko Vám radi namontujeme, zaistíme pravidelný servis, predpísané revízie a poradíme aj pri možnostiach využitia grantov či rôznych dotácií.

V prípade záujmu nás preto neváhajte kontaktovať!