Herná zostava klasik UNK1005K - celokovová
Kód produktu: UNK-5005KS-10
5x vež, 2x šmýkačka, 2x stožiar s vlajkou, šikmý sieťový výlez, kotva a kormidlo z HDPE, 5x bariéra z HDPE, kresliaca tabula, šikmý výlez s nášľapmi a bočnicemi, 2x bariéra s priezorom, šikmá lezecká stena, kolmý tyčový výlez, kolmý sieťový výlez. Viac informácií
| Kód produktu: | UNK-5005KS-10 |
|---|---|
| Odporúčaný vek: | 2-15 rokov |
| Výška voľného pádu: | 1 m |
| Max. počet užívateľov: | 16 |
| Rozmery: | 6,27 x 2,96 m |
| Plocha potrebná pre montáž: | 9,27 x 6,46 m |
| Povrch, tlmiaci pád: | podľa normy EN 1177 - trávnik |
| Norma: | STN EN 1176-1+A1 STN EN 1176-3 STN EN 1176-11 |
Nosná konštrukcia je vyrobena z konštrukčnej pozinkovanej ocele a nasledne opatrena praškovou vypaľovacou farbou a všetky ďalšie kovove časti su vyrobene z konštrukčnej čiernej ocele, ošetrenej pieskovanim, duplexnym nastrekom praškovou vypaľovacou farbou. Tieto konštrukcie sú uložené do betónového lôžka.
Šmýkačka je vyrobená zo sklolaminátu. Čelo šmýkačky, nášl'apy atď. sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu HDPE (vysokotlakový, celo zafarbený polyetylén, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou proti UV žiareniu a hlavne bezpečnosťou, pretože je nelámavý a nehrozí tak žiadne nebezpečenstvo zranenia detí ostrými úlomkami). Šplhacia sieť je vyrobená z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylénu s vnútorným oceľovým jadrom) a sú spojované plastovými alebo hliníkovými spojmi. Podesty a kresliaca tabuľa sú vyrobené z HPL (vysokotlakový laminát, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou proti poškriabaniu a odolnosťou proti vode). Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.
K tovaru Herná zostava loď UNK5005KS - strieborná ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.