Edukačný domček - celokovový
Kód produktu: EDP-6403KW-10
Edukačný domček - celokovový, zastrešený domček s kresliacou tabuľou, počítadlom a edukačnými panelmi. Na výber sú dve farebné varianty konštrukcie hnedá a strieborná. Viac informácií
| Kód produktu: | EDP-6403KW-10 |
|---|---|
| Odporúčaný vek: | 0-10 rokov |
| Výška voľného pádu: | 0 m |
| Max. počet užívateľov: | 4 |
| Rozmery: | 1,9 x 1,1 x 2,02 m |
| Plocha potrebná pre montáž: | 4,84 x 3,96 m |
| Povrch, tlmiaci pád: | podľa normy EN 1177 - trávnik |
| Norma: | STN EN 1176-1+A1 |
Nosná konštrukcia je vyrobená z konštrukčnej pozinkovanej ocele a následne opatrená práškovou vypaľovanou farbou a všetky ďalšie kovové časti sú vyrobene z konštrukčnej čiernej ocele, ošetrenej pieskovaním, duplexným nástrekom práškovou vypaľovanou farbou. Tieto konštrukcie sú uložené do betónového lôžka.
Steny sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu HDPE (vysokotlakový celo zafarbený polyetylén, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou proti UV žiareniu a hlavne bezpečnosťou, pretože je nelámavý a nehrozí tak žiadne nebezpečenstvo zranenia detí ostrými úlomkami). Strecha a kresliaca tabuľa sú vyrobené z HPL (Vysokotlakový laminát, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou proti UV žiareniu a olnosťou proti vode). Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.
K tovaru Edukačný domček - hnedý ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.