Chodník zručnosti - celokovová
Kód produktu: SDO-8010KW-10
Lanová lávka, lanová lávka so zaveseným trámom, lanová lávka so sieťou, lanová lávka s nášľapmi, podesta. Na výber sú dve farebné varianty konštrukcie - hnedá a strieborná. Viac informácií
| Kód produktu: | SDO-8010KW-10 |
|---|---|
| Odporúčaný vek: | 3-15 rokov |
| Výška voľného pádu: | 1 m |
| Max. počet užívateľov: | 9 |
| Rozmery: | 4,9 x 4,9 x 1 m |
| Plocha potrebná pre montáž: | 7,9 x 7,9 m |
| Povrch, tlmiaci pád: | podľa normy EN 1177 - trávnik |
| Norma: | STN EN 1176-1+A1 STN EN 1176-11 |
Nosná konštrukcia je vyrobena z konštrukčnej pozinkovanej ocele a nasledne opatrena praškovou vypaľovacou farbou a všetky ďalšie kovove časti su vyrobene z konštrukčnej čiernej ocele, ošetrenej pieskovanim, duplexnym nastrekom praškovou vypaľovacou farbou. Tieto konštrukcie sú uložené do betónového lôžka.
Pohyblivá lávka je zavesená pomocou lán na kovovom nosníku. Laná sú vyrobené z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylénu s vnútorným oceľovým jadrom). Všetky ďalšie kovové prvky sú upravované zinkováním alebo duplexným nástrekom práškovou vypaľovacou farbou podľa RAL. Podesty sú vyrobené z HPL (vysokotlakový laminát, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou proti poškriabaniu a odolnosťou proti vode). Nášľapy sú vyrobené z HPL (vysokotlakový laminát, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou proti poškriabaniu a odolnosťou proti vode). Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.
K tovaru Chodník zručnosti - hnedá ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.