Chodník zručnosti - celokovová
Kód produktu: SDO-8005KW-10
Lanová lávka, preliezacie tunel, sieť, 2x podesta. Viac informácií
| Kód produktu: | SDO-8005KW-10 |
|---|---|
| Odporúčaný vek: | 2-10 rokov |
| Výška voľného pádu: | 1 m |
| Max. počet užívateľov: | 7 |
| Rozmery: | 6,72 x 0,9 x 1 m |
| Plocha potrebná pre montáž: | 9,72 x 3,9 m |
| Povrch, tlmiaci pád: | podľa normy EN 1177 - trávnik |
| Norma: | STN EN 1176-1+A1 |
Nosná konštrukcia je vyrobena z konštrukčnej pozinkovanej ocele a nasledne opatrena praškovou vypaľovacou farbou a všetky ďalšie kovove časti su vyrobene z konštrukčnej čiernej ocele, ošetrenej pieskovanim, duplexnym nastrekom praškovou vypaľovacou farbou. Tieto konštrukcie sú uložené do betónového lôžka.
Laná a siete sú vyrobené z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylénu s vnútorným oceľovým jadrom) a sú spojované plastovými spojmi. Preliezacie tunel je vyrobený z polyetylénu , ktorý je UV stabilný a vyznačuje sa vysokou farebnou stálosťou. Podesty sú vyrobené z HPL (vysokotlakový laminát, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou proti poškriabaniu a odolnosťou proti vode). Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.
K tovaru Chodník zručnosti - hnedá ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.