Balančná lanová lávka - celokovová (v.p. 1 m)
Kód produktu: BAP-8004KS-10
Lanová lávka s plastovými nášľapmi - celokovová, výška pádu do 1 m, ako dopadová plocha postačí trávnik, dĺžka 2 m. Na výber sú dve farebné varianty konštrukcie - hnedá a strieborná. Viac informácií
| Kód produktu: | BAP-8004KS-10 |
|---|---|
| Odporúčaný vek: | 3-15 rokov |
| Výška voľného pádu: | 1 m |
| Max. počet užívateľov: | 3 |
| Rozmery: | 2,08 x 0,9 x 1 m |
| Plocha potrebná pre montáž: | 5,08 x 3,9 m |
| Povrch, tlmiaci pád: | podľa normy EN 1177 - trávnik |
| Norma: | STN EN 1176-1+A1 STN EN 1176-11 |
Nosná konštrukcia je vyrobena z konštrukčnej pozinkovanej ocele a nasledne opatrena praškovou vypaľovacou farbou a všetky ďalšie kovove časti su vyrobene z konštrukčnej čiernej ocele, ošetrenej pieskovanim, duplexnym nastrekom praškovou vypaľovacou farbou. Tieto konštrukcie sú uložené do betónového lôžka.
Laná sú vyrobené z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylénu s vnútorným oceľovým jadrom). Laná sú spojované plastovými spojmi. Nášľapy sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu HDPE (vysokotlakový, celofarbený polyetylén, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnou proti UV žiareniu a hlavne bezpečnosťou, pretože je nelámavý a nehrozí tak žiadne nebezpečné zranenie ostrými úlomkami). Všetky ďalšie kovové prvky sú upravované zinkováním alebo duplexným nástrekom práškovou vypaľovacou farbou podľa RAL. Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.
K tovaru Balančná lanová lávka - strieborná (v.p. 1 m) ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.