Street workoutová zostava WS014GD - zelená

Street workoutová zostava WS014GD - zelená

Produkty z rovnakej kategórie:

Technické údaje

Kód produktu: WS-014GD-15
Hmotnosť: 195.09 kg
Doporučený vek: 15+ rokov
Výška voľného pádu: 1,5 m
Nosnosť: 468 kg
Max. počet užívateľov: 6
Rozmery: 2,99 x 2,46 x 2,26 m
Plocha potrebná pre montáž: 8 x 7 m
Povrch, tlmiaci pád: podľa normy ČSN EN 16630
51 m2

Nosná konštrukcia workoutovej zostavy je vyrobená z konštrukčnej ocele (kovový profil 100 x 100 x 3 mm), ktorá je proti korózii ošetrená povrchovou úpravou - zinkovaním (docieli sa veľmi výrazné predĺženie životnosti herného prvku) a vypaľovanou farbou KOMAXIT podľa odtieňu RAL. Tieto konštrukcie sú kotvené v betonových pätkách prostredníctvom pozinkovaných kotiev. Všetky ďalšie kovové prvky napr.: madlá, bradlá, atď. sú tiež upravované zinkovaním a vypaľovanou farbou KOMAXIT podľa odtieňu RAL, prípadne podľa priania objednávateľa môžu byť dané prvky v nerezovom prevedení. Všetky dosky lavíc a stúpačiek sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu HDPE (vysokotlakový, celofarbený polyetylén, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnou proti UV žiareniu a hlavne bezpečnosťou, pretože je nelámavý a nehrozí tak žiadne nebezpečné zranenie ostrými úlomkami). Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.

Vložiť nový komentár

K tovaru Street workoutová zostava WS014GD - zelená ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.

Chcete objednat zboží v České republice? Prohlédněte si Street workoutová sestava WS014GD - zelená na stránce HRISTE-BONITA.cz
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Street-Workout-Kombination WS014GD - grün bei SPIELPLATZE-BONITA.de
For shipping to other EU countries visit this page Street workout set WS014GD - green on PLAYGROUNDS-BONITA.com
Szeretne terméket rendelni Magyarországra? Tekintse meg Street workout összeállítás WS014GD - zöld teljes fémszerkezet a JATSZOTEREK-BONITA.hu honlapon.
Doriți sa comandați acest produs in Romania? Va rugam sa accesați Set de antrenament stradal WS014GD - verde pe pagina TERENURI-BONITA.ro.