Kategórie /

Fitnes stroje

Vybavenie telocvične pod holým nebom venuje pozornosť detailu, pevnosti a vyznačuje sa odolnosťou ako proti mechanickému poškodeniu, tak proti meniacim sa poveternostným podmienkam počas roka. Pravidelné sledovanie využiteľnosti a funkčnosti našich produktov potvrdzuje ich trvanlivosť a spoľahlivosť.
(23)
(22)


Priestor
x m
Produkt - FP-023SS-10

Fitness prvok FP-023SS Naťahovač (stretcher)

fitness-prvek-fp-023ss-protahovac-stretcher-
Cena na vyžiadanie
Funkce: Zlepšuje pohyblivosť a ohybnosť lýtkových svalov, hamstringov a chrbta, keď sa pred a po cvičenínaťahujete. Pokyny: Zdvihnite nohu a postavte ju na držadlo stretchera. Nakloňte sa dopredu a pokúste sa čo najúčinnejšie natiahnuť nohu, paže a chrbát. Vymeňte nohy a cvik opakujte.
Produkt - FP-026SS-20

Fitness prvok FP-026SS Bradla

fitness-prvek-fp-026ss-zebriny
Cena na vyžiadanie
Funkce: Zlepšujú svalovú zdatnosť hornej časti tela. Posilňujú ramená, hrudník a brušné svaly a zároveň zlepšujú stav vašej chrbtice. Pokyny: Postavte sa chrbtom smerom k priečkam. Položte si predlaktia na rebriny a rukami uchopte rukoväte. Nohy pokrčte v kolenách a dvíhajte ich tak vysoko, ako len zvládnete.
Produkt - FP-001K-10

Fitness prvok FP-001K Posilňovací stroj na ramená

fitness-prvek-fp-001sl-posilovaci-stroj-na-ramena
Cena na vyžiadanie
Funkcie: Rozvíja chrbtové svaly, hrudné svaly, zadné svaly ramien, bicepsy a svaly predlaktia. Zlepšuje výkon srdca a dýchacieho traktu a kardiovaskulárne funkcie. Pokyny: Sadnite si na sedák a pevne uchopte držadlá. Zatlačte držadlá nahor a potom sa opatrne vráťte do východiskovej polohy.
Produkt - FP-002K-10

Fitness prvok FP-002K Posilňovací stroj na prsia

fitness-prvek-fp-002so-posilovaci-stroj-na-prsa
Cena na vyžiadanie
Funkcie: Posilňuje hrudné svaly, predné svaly ramien, predlaktia, nadbruška a brucha a triceps. Zlepšuje výkon srdca a dýchacieho traktu a kardiovaskulárne funkcie Pokyny: Sadnite si na sedák a pevne uchopte držadlá. Zatlačte držadlá dopredu a potom sa opatrne vráťte do východiskovej polohy.
Produkt - FP-003K-10

Fitness prvok FP-003K Motýlkový posilňovací stroj (tlakom)

fitness-prvek-fp-003st-motylkovy-posilovaci-stroj
Cena na vyžiadanie
Funkcie: Posilňuje hrudné svaly, predné svaly ramien, predlaktia, nadbruška a brucha a triceps. Zlepšuje výkon srdca a dýchacieho traktu a kardiovaskulárne funkcie Pokyny: Sadnite si na sedák a pevne uchopte držadlá. Zatlačte držadlá dopredu a potom sa opatrne vráťte do východiskovej polohy.
Produkt - FP-004K-10

Fitness prvok FP-004K Stroj na posilňovanie ramien

fitness-prvek-fp-004sl-stroj-na-posilovani-ramen-1
Cena na vyžiadanie
Funkcie: Rozvíja silu hornej časti tela. Posilňuje chrbtové a ramenné svaly a bicepsy a pritom zvyšuje ohybnosť a zlepšuje kardiovaskulárne funkcie. Pokyny: Sadnite si na sedák a pevne uchopte držadlá nad sebou. Pritiahnite držadlá k hrudníku. Vráťte sa do východiskovej polohy.
Produkt - FP-005K-10

Fitness prvok FP-005K Posilňovanie hrudníka

fitness-prvek-fp-005so-posilovani-hrudniku-1
Cena na vyžiadanie
Funkcie: Posilňuje chrbtové svaly, ramená a paže, zlepšuje výkon srdca a dýchacieho traktu a kardiovaskulárne funkcie. Pokyny: Sadnite si na sedák, nahnite sa dopredu a pevne uchopte držadlá pred sebou. Pritiahnite držadlá k hrudníku a potom sa opatrne vráťte do východiskovej polohy.
Produkt - FP-006K-10

Fitness prvok FP-006K Motýlikový posilňovací stroj (ťahom)

fitness-prvek-fp-006st-motylkovy-posilovaci-stroj
Cena na vyžiadanie
Funkcie: Posilňuje horné končatiny. Rozvíja svaly paží, chrbta a hrudníka. Zlepšuje výkon srdca a dýchacieho traktu a kardiovaskulárne funkcie. Pokyny: Sadnite si na sedák a pevne uchopte držadlá. Ťahom za držadlá roztiahnite paže do strán. Chrbát držte vzpriamený. Pomaly sa vráťte do východiskovej polohy.
Produkt - FP-007K-10

Fitness prvok FP-007K Posilňovač nôh

fitness-prvek-fp-007sl-posilovac-nohou
Cena na vyžiadanie
Funkcie: Zvyšuje silu nôh, stehien a lýtok. Cvičenie kladie osobitný dôraz na štvorhlavý sval, zadok a stehná. Pokyny: Sadnite si na sedák a postavte chodidlá na plošinky. Zatlačte nohami tak, aby ste ich úplne natiahli. Pomaly sa vráťte do východiskovej polohy.
Produkt - FP-008K-10

Fitness prvok FP-008K Jazdec

fitness-prvek-fp-008so-jezdec
Cena na vyžiadanie
Funkcie: Zvyšuje silu nôh, stehien a lýtok. Cvičenie kladie osobitný dôraz na štvorhlavý sval, zadok a stehná. Pokyny: Sadnite si na sedák a postavte chodidlá na plošinky. Zatlačte nohami tak, aby ste ich úplne natiahli. Pomaly sa vráťte do východiskovej polohy.
Produkt - FP-009K-10

Fitness prvok FP-009K Veslovanie

fitness-prvek-fp-009st-veslovani
Cena na vyžiadanie
Funkcie: Posilňuje hornú časť tela ako sú bicepsy a svaly korzetu a svalové skupiny dolných končatín. Zlepšuje výkon srdca a dýchacieho traktu a kardiovaskulárne funkcie. Pokyny: Sadnite si na sedlo a uchopte držadlá. Priťahujte držadlá a napínajte nohy. Vráťte sa do východiskovej polohy a cvik zopakujte.
Produkt - FP-010K-10

Fitness prvok FP-010K Stepper

fitness-prvek-fp-010sl-stepper
Cena na vyžiadanie
Funkcie: Posilňuje svaly dolných končatín ako sú lýtkové, stehenné a sedacie svaly. Zlepšuje koordináciu pohybov a stabilitu celého tela. Pokyny: Postavte sa na plošinky a pevne sa chyťte držadiel. Začnite tlačiť na plošinky, na ktorých stojíte, ako keby ste kráčali na mieste.
Produkt - FP-011K-10

Fitness prvok FP-011K Schody

fitness-prvek-fp-011so-schody
Cena na vyžiadanie
Funkcie: Posilňuje lýtka, stehná a zadok a svaly horných končatín. Zlepšuje koordináciu pohybov a stabilitu celého tela. Pokyny: Postavte sa na plošinky a pevne sa chyťte držadiel. Začnite tlačiť na plošinky, na ktorých stojíte, ako keby ste kráčali na mieste, a striedavo kmitajte pažami pozdĺž tela.
Produkt - FP-012K-10

Fitness prvok FP-012K Orbitrek

fitness-prvek-fp-012st-orbitek-
Cena na vyžiadanie
Funkcie: Rozvíja dolné končatiny, svaly stehien a lýtok, spoločne s bedrovými a brušnými svalmi. Zlepšuje vytrvalosť srdca a funkciu ciev a koordináciu celého tela. Pokyny: Postavte sa chodidlami na plošinky a pevne sa chyťte držadiel. Pohybujte súčasne rukami a nohami, ako keby ste šliapali na bicykli. Chrbát držte vzpriamený.
Produkt - FP-013K-10

Fitness prvok FP-013K Lyžovanie duo (ski duo)

fitness-prvek-fp-013sl-lyzovani-duo-ski-duo-
Cena na vyžiadanie
Funkcie: Rozvíja svaly v spodnej časti tela ako sú lýtka, bedrové svaly a svaly podbruška. Posilňuje svaly paží, zlepšuje funkciu srdca a dýchacieho traktu, koordináciu pohybov a stabilitu tela. Pokyny: Postavte sa chodidlami na plošinky a pevne sa chyťte držadiel. Začnite súčasne pohybovať rukami a nohami a snažte sa udržať rovný chrbát.
Produkt - FP-014K-10

Fitness prvok FP-014K Lyžovanie (ski)

fitness-prvek-fp-014so-lyzovani-ski-2022
Cena na vyžiadanie
Funkcie: Rozvíja svaly v spodnej časti tela ako sú lýtka, bedrové svaly a svaly podbruška. Posilňuje svaly paží a pritom zlepšuje funkciu srdca a dýchacieho traktu, koordináciu pohybov a stabilitu tela. Pokyny: Postavte sa chodidlami na plošinky a pevne sa chyťte držadiel. Začnite súčasne pohybovať rukami a nohami a snažte sa udržať rovný chrbát.
Produkt - FP-015K-10

Fitness prvok FP-015K Cyklistický trenažér (orbi-bike plus)

fitness-prvek-fp-015st-cyklisticky-trenazer-orbi-bike-plus-
Cena na vyžiadanie
Funkcie: Posilňuje svaly dolných a horných končatín ako sú lýtka, stehná a svaly paží. Zlepšuje kardiovaskulárne funkcie a svalovú vytrvalosť. Pokyny: Uchopte oboma rukami držadlo a postavte chodidlá na plošinu. Začnite sa točiť zľava doprava so vzpriameným chrbtom.
Produkt - FP-016K-10

Fitness prvok FP-016K Cyklistický trenažér (orbi-bike)

fitness-prvek-fp-016sl-cyklisticky-trenazer-orbi-bike-
Cena na vyžiadanie
Funkcie: Posilňuje svaly spodnej časti tela, najmä horné stehná, a pritom podporuje funkciu srdca a dýchacieho traktu a svalovú vytrvalosť. Pokyny: Sadnite si na sedák, uchopte držadlá oboma rukami a začnite šliapať, ako keby ste šli na bicykli.
Produkt - FP-017K-10

Fitness prvok FP-017K Runner

fitness-prvek-fp-017st-runner
Cena na vyžiadanie
Funkcie:Rozvíja silu svalov dolnej časti tela, trupu a brucha. Zvyšuje kardiorespiračnú vytrvalosť a zlepšuje koordináciu a stabilitu celého tela. Pokyny: Uchopte tyč oboma rukami a pohodlne umiestnite nohy na plošiny. Začnite hýbať nohami dopredu a dozadu tak, ako pri chôdzi. Počas pohybu majte vystretý chrbát.
Produkt - FP-018K-10

Fitness prvok FP-018K Kyvadlo

fitness-prvek-fp-018sl-vahadlo
Cena na vyžiadanie
Funkcie: Rozvíja silu bedier a jadra tela a zároveň zvyšuje kardiovaskulárnu vytrvalosť. Posilňuje hornú časť tela, bicepsy, predlaktia, spodnú časť chrbta a brušné svaly a zároveň zlepšuje koordináciu. Pokyny: Uchopte držadlá a oboma nohami vykročte na plošinu. Začnite kolísať dolnú časť tela zľava do prava.
Produkt - FP-019K-10

Fitness prvok FP-019K Surf

fitness-prvek-fp-019so-surf
Cena na vyžiadanie
Funkcie: Rozvíja silu bedier a jadra tela a zároveň zvyšuje kardiovaskulárnu vytrvalosť. Posilňuje brušné a sedacie svaly. Pokyny: Postavte sa na platformu a pevne uchopte držadlo. Začnite sa kolísať na obe strany a nepúšťajte držadlo.
Produkt - FP-022K-10

Fitness prvok FP-022K Tai-chi

fitness-prvek-fp-022so-tai-chi
Cena na vyžiadanie
Funkcie: Trénuje svaly paží a ramien. Zlepšuje kardiovaskulárne funkcie a pružnosť svalov a väzov hornej časti tela. Pokyny: Položte dlane na plochu otáčavého kolesa a pohybujte nimi ako keby ste kreslili kruhy. Vykonávajte pohyb jedným aj druhým smerom.
Produkt - FP-025SS-10

Fitness prvok FP-025SS Lavička (bench)

fitness-prvek-fp-025sl-lavicka-bench-
Cena na vyžiadanie
Funkce: Posilňuje svaly brucha, bedier a chrbta. Pokyny: Ľahnite si na lavičku. Položte paže cez hrudník a pomaly ohnite telo dopredu a potom sa vráťte do východiskovej polohy.

Dáte nám súhlas s využívaním cookies, prosím?