Detské ihriská na kľúč priamo od výrobcu

Lanové hracie prvky

Široká ponuka lanových hracích prvkov a zostáv v kvalitnom dielenskom prevedení lanové hracie prvky, lanové pyramídy, lanové kolotoče.

Kategórie
Lanové pyramídy

Veže z lanových sietí využívajú plne výhodu lanových hracích zariadení. Široká ponuka lanových hracích prvkov a pyramíd v kvalitnom dielenskom prevedení. Lanové pyramídy patria medzi obľúbené hracie prvky. Na relatívne malom priestore poskytujú rozvoj hrubej motoriky, koordináciu pohybu horných a dolných končatín s nutnou vizuálnou kontrolou. Pomáhajú rozvíjať zručnosti a schopnosti ako je držanie rovnováhy, precvičovanie obratnosti, vytrvalosti aj sily. Dodávame rôzne typy a veľkosti lanových pyramíd. Ich voľba závisí na priestorových možnostiach umiestnenia tak, aby bolo zaistené ich bezpečné užívanie.

Kategórie
Balančné lanové prvky

Balančné lanové prvky rozvíjajú zručnosti ako je šplhanie a lezenie. Podporujú rozvoj rovnováhy, koordinačných a silových schopností, orientáciu v priestore. Balančné lanové prvky sú určené deťom od 3 rokov. Jednotlivé prvky možno aj kombinovať a do 1m nie je treba dopadová plocha, stačí iba trávnatý povrch.

Kategórie
Lanové dráhy

Lanové dráhy patria medzi zábavné hracie prvky, ktoré sa dobre uplatnia vzhľadom k pomeru dĺžky a šírky na užších a dlhších plochách. Lanové dráhy využívajú pri sklze kinetickú energiu, preto nevyžadujú zvýšené fyzické úsilie užívateľa. Netradičný plynulý sklz od vyššej časti lanovky k nižšej je u detí veľmi obľúbený a predstavuje pre ne úplne odlišný spôsob pohybu odlišného od užívania tradičných herných prvkov (napr. hojdačky, kolotoče).

Kontaktujte nás

ENERCOM s.r.o.
Výhradné zastúpenie pre

IHRISKÁ BONITA
pre Slovensko

Novozámocká 102
949 05 Nitra

Email: info(zavinac)ihriska.eu
Tel.: +421 850 700 770

HRISTE-BONITA.cz IHRISKA-BONITA.sk SPIELPLATZE-BONITA.de JATSZOTEREK-BONITA.hu

Vážení zákazníci, používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies. Rozumiem

Cena je bez DPH a montáže
Produkt je v akcii
Novinka
Produkt je skladom