Detské ihriská na kľúč priamo od výrobcu

Detské hojdačky

Ponúkame dva druhy hojdačiek:

Vahadlové hojdačky (dvojmiestne, štvormiestne) sa vyrábajú v kombinácii dreva a kovu alebo čisto kovové. Jedná sa o jednoduchý typ hojdačky, ktorý slúži nielen k zábave detí, k čiastočnému rozvoju sily a koordinácie, ale predovšetkým ku spolupráci medzi deťmi a nadväzovaniu kontaktov.

Reťazové hojdačky (jedno hojdačky, dvoj hojdačky, troj hojdačky, štvor hojdačky) plnia v podstate rovnakú funkciu. Jediným rozdielom oproti vahadlovým, je možnosť priamej kombinácie s inými hracími prvkami ako vežička - sieť, šmýkačka, rebrík atď. Vyrábame a predávame certifikované vahadlové a reťazové hojdačky. Nakupujte detské hojdačky v kvalitnom dielenskom prevedení za priaznivú cenu. 

Kategórie
Vahadlové hojdačky

Vahadlové hojdačky (dvojmiestne/štvormiestne) sa vyrábajú v kombinácii dreva a kovu alebo čisto kovové. Jedná sa o jednoduchý typ hojdačky, ktorý slúži nielen k zábave detí, k čiastočnému rozvoju sily a koordinácie, ale predovšetkým ku spolupráci medzi deťmi a nadväzovaniu kontaktov.

Kategórie
Reťazové hojdačky

Reťazové hojdačky (jedno hojdačky/dvoj hojdačky) plnia v podstate rovnakú funkciu. Jediným rozdielom oproti vahadlovým je možnosť priamej kombinácie s inými hracími prvkami ako vežička - sieť, šmýkačka, rebrík atď. Klasické reťazové hojdačky vyžadujú čiastočné zvládnutie koordinovaného pohybu jednotlivca pri uvedení hojdačky do pohybu. Inak tomu je napríklad u hojdačky typu Hniezdo, ktorá je svojou konštrukciou odlišná od bežnej reťazovej hojdačky. Vyžaduje zladenie pohybu niekoľkých detí, čo vedie k rozvoju komunikácie a spolupráce.

Kontaktujte nás

ENERCOM s.r.o.
Výhradné zastúpenie pre

IHRISKÁ BONITA
pre Slovensko

Novozámocká 102
949 05 Nitra

Email: info(zavinac)ihriska.eu
Tel.: +421 850 700 770

HRISTE-BONITA.cz IHRISKA-BONITA.sk SPIELPLATZE-BONITA.de JATSZOTEREK-BONITA.hu

Vážení zákazníci, používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies. Rozumiem

Cena je bez DPH a montáže
Produkt je v akcii
Novinka
Produkt je skladom