Street workoutová zostava WS002SD - strieborná

Street workoutová zostava WS002SD - strieborná

Produkty z rovnakej kategórie:

Technické údaje

Kód produktu: WS-002SD-10
Hmotnosť: 77.1 kg
Výška voľného pádu: 1 m
Nosnosť: 156 kg
Max. počet užívateľov: 2
Rozmery: 2,5 x 0,65 x 1,31 m
Plocha potrebná pre montáž: 6 x 4 m
Povrch, tlmiaci pád: podľa normy ČSN EN 16630
28 m2

Nosná konštrukcia workoutovej zostavy je vyrobená z konštrukčnej ocele (kovový profil 100 x 100 x 3 mm), ktorá je proti korózii ošetrená povrchovou úpravou - zinkovaním (docieli sa veľmi výrazné predĺženie životnosti herného prvku) a vypaľovanou farbou KOMAXIT podľa odtieňu RAL. Tieto konštrukcie sú kotvené v betonových pätkách prostredníctvom pozinkovaných kotiev. Všetky ďalšie kovové prvky napr.: madlá, bradlá, atď. sú tiež upravované zinkovaním a vypaľovanou farbou KOMAXIT podľa odtieňu RAL, prípadne podľa priania objednávateľa môžu byť dané prvky v nerezovom prevedení. Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.

Vložiť nový komentár

K tovaru Street workoutová zostava WS002SD - strieborná ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.

Chcete objednat zboží v České republice? Prohlédněte si Street workoutová sestava WS002SD - stříbrná na stránce HRISTE-BONITA.cz
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Street-Workout-Kombination WS002SD - silber bei SPIELPLATZE-BONITA.de
For shipping to other EU countries visit this page Street workout set WS002SD - silver on PLAYGROUNDS-BONITA.com
Szeretne terméket rendelni Magyarországra? Tekintse meg Street workout összeállítás WS002SD - ezüst teljes fémszerkezet a JATSZOTEREK-BONITA.hu honlapon.
Doriți sa comandați acest produs in Romania? Va rugam sa accesați Set de antrenament stradal WS002SD - argintiu pe pagina TERENURI-BONITA.ro.