Produkt - SSE-8301K-20
Šplhacia zostava - celokovová
Cena na vyžiadanie
Hrazda, rebriny, šplhacia tyč.
Kód produktu: SSE-8301KS-20
Hrazda, rebriny, šplhacia tyč. Viac informácií
| Kód produktu: | SSE-8301KS-20 |
|---|---|
| Hmotnosť prvku: | 126.16 kg |
| Odporúčaný vek: | 3-15 rokov |
| Výška voľného pádu: | 2 m |
| Max. počet užívateľov: | 3 |
| Rozmery: | 2,73 x 1,15 x 2,12 m |
| Plocha potrebná pre montáž: | 6,5 x 5,5 m |
| Povrch, tlmiaci pád: | podľa normy EN 1177 32,5 m2 |
| Norma: | STN EN 1176-1+A1 |
Nosná konštrukcia je vyrobená z konštrukčnej pozinkovanej ocele a následne opatrená práškovou vypaľovanou farbou a všetky ďalšie kovové časti sú vyrobene z konštrukčnej čiernej ocele, ošetrenej pieskovaním, duplexným nástrekom práškovou vypaľovanou farbou. Tieto konštrukcie sú uložené do betónového lôžka. Všetok spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.
K tovaru Šplhacia zostava - strieborná ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.