Reťazová trojhojdačka MINI - celokovová (v.p. 1 m)
Kód produktu: REH-8303KB-10
Reťazová trojhojdačka MINI - celokovová, výška pádu 1,0 m, 1x sedadlo Baby, 1x sedadlo Normal, 1x sedadlo Hniezdo (priemer 1 m). Na výber sú štyri farebné varianty konštrukcie - hnedá, modrá, červená a limetková. Viac informácií
| Kód produktu: | REH-8303KB-10 |
|---|---|
| Odporúčaný vek: | 2-15 rokov |
| Výška voľného pádu: | 1,0 m |
| Max. počet užívateľov: | 7 |
| Rozmery: | 5,78 x 1 x 1,7 m |
| Plocha potrebná pre montáž: | 5,78 x 7 m |
| Povrch, tlmiaci pád: | podľa normy EN 1177 - trávnik |
| Norma: | STN EN 1176-1+A1 STN EN 1176-2+AC |
Nosná konštrukcia je vyrobená z konštrukčnej pozinkovanej ocele a následne opatrená práškovou vypaľovanou farbou a všetky ďalšie kovové časti sú vyrobene z konštrukčnej čiernej ocele, ošetrenej pieskovaním, duplexným nástrekom práškovou vypaľovanou farbou. Tieto konštrukcie sú uložené do betónového lôžka.
Sedadlo Baby je vyrobené z gumy a je vystužené hliníkovou vložkou. Sedadlo „Hniezdo” je vyrobené z polypropylénového lana z vysoko pevnostného vlákna. Sedadlo Normal hojdačky je hliníkové, obalené mäkkou a pohodlnou gumou. Závesné laná sú vyrobené z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylénu s vnútorným oceľovým jadrom). Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.
K tovaru Reťazová trojhojdačka MINI - modrá (v.p. 1,0 m) ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.