Opičia dráha - hnedá (v.p. 1 m)
Kód produktu: OPD-8303KW-10
Opičia dráha - celokovová, výška pádu 1 m, ako dopadová plocha stačí trávnik. Na výber sú štyri farebné varianty konštrukcie: modrá, červená, hnedá a limetková. Viac informácií
Ďalšie farebné varianty
Technické údaje
| Kód produktu: | OPD-8303KW-10 |
|---|---|
| Odporúčaný vek: | 2-10 rokov |
| Výška voľného pádu: | 1 m |
| Max. počet užívateľov: | 9 |
| Rozmery: | 5,24 x 2,66 x 1,3 m |
| Plocha potrebná pre montáž: | 8,24 x 5,66 m |
| Povrch, tlmiaci pád: | podľa normy EN 1177 - trávnik |
| Norma: | STN EN 1176-1+A1 STN EN 1176-11 |
Nosná konštrukcia je vyrobena z konštrukčnej pozinkovanej ocele a nasledne opatrena praškovou vypaľovacou farbou a všetky ďalšie kovove časti su vyrobene z konštrukčnej čiernej ocele, ošetrenej pieskovanim, duplexnym nastrekom praškovou vypaľovacou farbou. Tieto konštrukcie sú uložené do betónového lôžka.
Laná sú vyrobené z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylénu s vnútorným oceľovým jadrom) a sú spojované plastovými spojmi. Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.
K tovaru Opičia dráha - hnedá (v.p. 1 m) ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.
Zoznam technický [170 kB, PDF]
Podobný tovar
Opičia dráha - celokovová (v.p. 1 m)
Opičia dráha - celokovová (v.p. 1 m)
Balančná lanová lávka - celokovová (v.p. 1 m)
Opičia dráha - celokovová (v.p. 1 m)
cs
de
en
hu
ro
lt




