Herná zostava loď UNK2030K - celokovová
Kód produktu: MAS-6102KW-10
Možnosť celoplastového (HDPE) prevedení za príplatok - cena na vyžiadanie. Viac informácií
| Kód produktu: | MAS-6102KW-10 |
|---|---|
| Odporúčaný vek: | 0-10 rokov |
| Výška voľného pádu: | 1 m |
| Max. počet užívateľov: | 4 |
| Rozmery: | 1,95 x 1,05 x 1,58 m |
| Plocha potrebná pre montáž: | 4,95 x 4,05 m |
| Povrch, tlmiaci pád: | podľa normy EN 1177 - trávnik |
| Norma: | STN EN 1176-1+A1 |
Nosná konštrukcia je vyrobená z konštrukčnej pozinkovanej ocele a následne opatrená práškovou vypaľovanou farbou a všetky ďalšie kovové časti sú vyrobene z konštrukčnej čiernej ocele, ošetrenej pieskovaním, duplexným nástrekom práškovou vypaľovanou farbou. Tieto konštrukcie sú uložené do betónového lôžka.
Všetky ďalšie časti hracieho prvku sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu HDPE (vysokotlakový celo zafarbený polyetylén, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou proti poškrabaniu, odolnosťou proti UV žiareniu a hlavne bezpečnosťou, pretože je nelámavý a nehrozí tak žiadne nebezpečenstvo zranenia detí ostrými úlomkami). Podesta je vyrobená z HPL (vysokotlakový laminát, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou proti poškriabaniu a odolnosťou proti vode). Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.
K tovaru Mašinka - hnedá ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.