Herná zostava loď UNK2002K - celokovová
Kód produktu: MAS-6101KS-10
1x preliezací tunel, 2x bočnice, 1x strieška. Viac informácií
| Kód produktu: | MAS-6101KS-10 |
|---|---|
| Odporúčaný vek: | 0-10 rokov |
| Výška voľného pádu: | 0,5 m |
| Max. počet užívateľov: | 4 |
| Rozmery: | 1,05 x 1,86 x 1,59 m |
| Plocha potrebná pre montáž: | 4,05 x 4,86 m |
| Povrch, tlmiaci pád: | podľa normy EN 1177 - trávnik |
| Norma: | STN EN 1176-1+A1 |
Nosná konštrukcia je vyrobená z konštrukčnej pozinkovanej ocele a následne opatrená práškovou vypaľovanou farbou a všetky ďalšie kovové časti sú vyrobene z konštrukčnej čiernej ocele, ošetrenej pieskovaním, duplexným nástrekom práškovou vypaľovanou farbou. Tieto konštrukcie sú uložené do betónového lôžka.
Všetky ďalšie časti hracieho prvku sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu HDPE (vysokotlakový celo zafarbený polyetylén, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou proti poškrabaniu, odolnosťou proti UV žiareniu a hlavne bezpečnosťou, pretože je nelámavý a nehrozí tak žiadne nebezpečenstvo zranenia detí ostrými úlomkami). Preliezacie tunel je vyrobený ze sklolaminátu, ktorý je UV stabilný a vyznačuje sa vysokou farebnou stálosťou. Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.
K tovaru Mašinka - strieborná ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.