Lanovka stĺpová s nástupištem - celokovová
Kód produktu: LD-011KR20-10
Lanovka stĺpová s nástupištem (dĺžka 20 m) - celokovová, ako dopadová plocha postačí trávnik. Viac informácií
| Kód produktu: | LD-011KR20-10 |
|---|---|
| Odporúčaný vek: | 3-15 rokov |
| Výška voľného pádu: | 1 m |
| Max. počet užívateľov: | 2 |
| Rozmery: | 24,04 x 0,15 x 3,78 m |
| Plocha potrebná pre montáž: | 26,3 x 4 m |
| Povrch, tlmiaci pád: | podľa normy EN 1177 - trávnik |
| Norma: | STN EN 1176-1+A1 STN EN 1176-4+AC |
Nosná konštrukcia je vyrobená z konštrukčnej pozinkovanej ocele a následne opatrená práškovou vypaľovanou farbou a všetky ďalšie kovové časti sú vyrobene z konštrukčnej čiernej ocele, ošetrenej pieskovaním, duplexným nástrekom práškovou vypaľovanou farbou. Tieto konštrukcie sú uložené do betónového lôžka.
Podesta je vyrobená z HPL (vysokotlakový laminát, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou proti poškriabaniu a odolnosťou proti vode). Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.
K tovaru Lanovka stĺpová s nástupištem - červená ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.