Lanovka stĺpová s nástupištem LD011K - pozinkovaná
Kód produktu: LD-011KZ20-10
Lanovka stĺpová s nástupištem (dĺžka 20 m) - pozinkovaná, ako dopadová plocha postačí trávnik. Viac informácií
| Kód produktu: | LD-011KZ20-10 |
|---|---|
| Hmotnosť prvku: | 201.43 kg |
| Odporúčaný vek: | 3-15 rokov |
| Výška voľného pádu: | 1 m |
| Max. počet užívateľov: | 2 |
| Rozmery: | 24,04 x 0,15 x 3,78 m |
| Plocha potrebná pre montáž: | 26,3 x 4 m |
| Povrch, tlmiaci pád: | podľa normy EN 1177 - trávnik |
| Norma: | STN EN 1176-1+A1 STN EN 1176-4+AC |
Nosné konštrukcie lanovej dráhy sú vyrobené z konštrukčnej ocele, ktoré sú chránené proti korózii žiarovým zinkovaním, čím sa docieli veľmi výrazného predĺženia životnosti herného prvku. Táto konštrukcia je uložená do betónového lôžka. Všetky ďalšie kovové prvky sú upravované zinkováním alebo duplexným nástrekom práškovou vypaľovacou farbou podľa RAL.
Podesta je vyrobená z HPL (vysokotlakový laminát, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou proti poškriabaniu a odolnosťou proti vode). Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.
K tovaru Lanovka stĺpová s nástupištem LD011K - pozinkovaná ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.