Produkt - KON-0057K-10
Kolotoč Tulipán (priemer 0,57 m)
Cena na vyžiadanie
Kolotoč Tulipán - priemer 57 cm.
Kód produktu: KON-0057KO-10
Kolotoč Tulipán - priemer 57 cm. Viac informácií
| Kód produktu: | KON-0057KO-10 |
|---|---|
| Odporúčaný vek: | 2-15 rokov |
| Výška voľného pádu: | 1 m |
| Max. počet užívateľov: | 1 |
| Rozmery: | 0,57 x 0,57 x 0,53 m |
| Plocha potrebná pre montáž: | 3,57 x 3,57 m |
| Povrch, tlmiaci pád: | podľa normy EN 1177 - trávnik |
| Norma: | STN EN 1176-1+A1 STN EN 1176-5 |
Kolotoč je konštruovaný s ohľadom na vysoké namáhanie a dlhú životnosť. Tulipán je vyrobený z polyetylénu. Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.
K tovaru Kolotoč Tulipán (priemer 0,57 m) ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.