Kolotoč Tulipán KON0057KB (priemer 0,57 m)
Technické údaje
| Kód produktu: | KON-0057KB-10 |
|---|---|
| Odporúčaný vek: | 2-15 rokov |
| Výška voľného pádu: | 1 m |
| Max. počet užívateľov: | 1 |
| Rozmery: | 0,57 x 0,57 x 0,53 m |
| Plocha potrebná pre montáž: | 3,57 x 3,57 m |
| Povrch, tlmiaci pád: | podľa normy EN 1177 - trávnik |
| Norma: | STN EN 1176-1+A1 STN EN 1176-5 |
Kolotoč je konštruovaný s ohľadom na vysoké namáhanie a dlhú životnosť. Tulipán je vyrobený z polyetylénu. Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.
K tovaru Kolotoč Tulipán KON0057KB (priemer 0,57 m) ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.
Zoznam technický [170 kB, PDF]
cs
de
en
hu
ro
lt




