Kolotoč na sedenie (priemer 1,85 m) - celokovový
Kód produktu: KON-0004KR-10
Kolotoč na sedenie (priemer 1,85 m), celokovový s protišmykovou podlahou, s otočným stredom a sedačkami z HDPE. Výška pádu do 1 m, ako dopadová plocha postačí trávnik. Viac informácií
| Kód produktu: | KON-0004KR-10 |
|---|---|
| Odporúčaný vek: | 2-15 rokov |
| Výška voľného pádu: | 0,5 m |
| Max. počet užívateľov: | 8 |
| Rozmery: | 1,85 x 1,85 x 0,92 m |
| Plocha potrebná pre montáž: | 5,85 x 5,85 m |
| Povrch, tlmiaci pád: | podľa normy EN 1177 - trávnik |
| Norma: | STN EN 1176-1+A1 STN EN 1176-5 |
Kolotoč je vyrobený z konštrukčnej čiernej ocele, ošetrenú pieskovaním, duplexným nástrekom práškovou vypaľovacou farbou. Tieto konštrukcie sú uložené do betónového lôžka. Všetky ďalšie kovové časti sú vyrobené z konštrukčnej čiernej ocele, ošetrenou pieskovaním, duplexným nástrekom práškovou vypaľovacou farbou. Kolotoč je konštruovaný s ohľadom na vysoké namáhanie a dlhú životnosť.
Kolotoč je konštruovaný s ohľadom na vysoké namáhanie a dlhú životnosť. Otočný stred a sedačky sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu HDPE (vysokotlakový, celo zafarbený polyetylén, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou proti UV žiarenia a hlavne bezpečnosťou, pretože je nelámavý a nehrozí tak žiadne nebezpečenstvo zranenia detí ostrými úlomkami). Podesta je vyrobená z protišmykového plechu. Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.
K tovaru Kolotoč na sedenie (priemer 1,85 m) - červený ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.