Domček - celokovový
Kód produktu: DOH-6102KS-10
1x cimburie z HDPE, 2x bočnice, 2x lavice, 1x počítadlo. Viac informácií
| Kód produktu: | DOH-6102KS-10 |
|---|---|
| Odporúčaný vek: | 0-10 rokov |
| Výška voľného pádu: | 0 m |
| Max. počet užívateľov: | 3 |
| Rozmery: | 0,93 x 0,93 x 1,54 m |
| Plocha potrebná pre montáž: | 3,93 x 3,93 m |
| Povrch, tlmiaci pád: | podľa normy EN 1177 - trávnik |
| Norma: | STN EN 1176-1+A1 |
Nosná konštrukcia je vyrobená z konštrukčnej pozinkovanej ocele a následne opatrená práškovou vypaľovanou farbou a všetky ďalšie kovové časti sú vyrobene z konštrukčnej čiernej ocele, ošetrenej pieskovaním, duplexným nástrekom práškovou vypaľovanou farbou. Tieto konštrukcie sú uložené do betónového lôžka.
Lavice a bočnice sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu HDPE (vysokotlakový celo zafarbený polyetylén, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou proti UV žiareniu a hlavne bezpečnosťou, pretože je nelámavý a nehrozí tak žiadne nebezpečenstvo zranenia detí ostrými úlomkami). Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.
K tovaru Domček - strieborná ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.