Šplhacia zostava - celokovová
Kód produktu: SSE-8405KW-20
Lezecká stena, šplhacia sieť, hrazda, šplhacia tyč. Viac informácií
| Kód produktu: | SSE-8405KW-20 |
|---|---|
| Hmotnosť prvku: | 162.2 kg |
| Odporúčaný vek: | 3-15 rokov |
| Výška voľného pádu: | 2 m |
| Max. počet užívateľov: | 4 |
| Rozmery: | 1,3 x 1,37 x 2,12 m |
| Plocha potrebná pre montáž: | 5,5 x 5,5 m |
| Povrch, tlmiaci pád: | podľa normy EN 1177 30,5 m2 |
| Norma: | STN EN 1176-1+A1 STN EN 1176-11 |
Nosná konštrukcia je vyrobena z konštrukčnej pozinkovanej ocele a nasledne opatrena praškovou vypaľovacou farbou a všetky ďalšie kovove časti su vyrobene z konštrukčnej čiernej ocele, ošetrenej pieskovanim, duplexnym nastrekom praškovou vypaľovacou farbou. Tieto konštrukcie sú uložené do betónového lôžka.
Laná a siete sú vyrobené z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylénu s vnútorným oceľovým jadrom) a sú spojené plastovými spojmi. Lezecká stena je vyrobená z HPL (vysokotlakový laminát, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou proti poškriabaniu a odolnosťou proti vode). Horolezecké úchyty sú vyrobené z polyesteru, to zaručuje dlhodobú životnosť, stálofarebnosť aj šetrný povrch pre kožu na rukách. Všetok spojovací materiál je pozinkovaný nebo nerezový.
K tovaru Šplhacia zostava - hnedá ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.