Reťazová trojhojdačka - modrá (v.p. 1,0 m)
Kód produktu: REH-6312KR-10
Reťazová trojhojdačka - celokovová, výška pádu 1,0 m. Na výber sú štyri farebné varianty konštrukcie - hnedá, modrá, červená a limetková. Viac informácií
| Kód produktu: | REH-6312KR-10 |
|---|---|
| Odporúčaný vek: | 2-15 rokov |
| Výška voľného pádu: | 1,0 m |
| Max. počet užívateľov: | 3 |
| Rozmery: | 4,9 x 1,12 x 1,81 m |
| Plocha potrebná pre montáž: | 4,9 x 7 m |
| Povrch, tlmiaci pád: | podľa normy EN 1177 - trávnik |
| Norma: | STN EN 1176-1+A1 STN EN 1176-2+AC |
Nosná konštrukcia je vyrobena z konštrukčnej pozinkovanej ocele a nasledne opatrena praškovou vypaľovacou farbou a všetky ďalšie kovove časti su vyrobene z konštrukčnej čiernej ocele, ošetrenej pieskovanim, duplexnym nastrekom praškovou vypaľovacou farbou. Tieto konštrukcie sú uložené do betónového lôžka.
Sedadlo Baby je vyrobené z gumy a je vystužené hliníkovou vložkou. Sedadlo Normal hojdačky je hlinikové, obalené mäkkou a pohodlnou gumou. Reťaze sú nerezové, čím sa docieli veľmi výrazného predĺženia ich životnosti. Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.
K tovaru Reťazová trojhojdačka - červená (v.p. 1,0 m) ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.