Reťazová dvojhojdačka - celokovová (v.p. 1,0 m)
Kód produktu: REH-8204KR-10
Reťazová dvojhojdačka - celokovová, výška pádu 1,0 m, 1x sedadlo Normal, 1x sedadlo Hniezdo (priemer 1 m). Na výber sú tri farebné varianty konštrukcie - hnedá, modrá a červená. Viac informácií
| Kód produktu: | REH-8204KR-10 |
|---|---|
| Odporúčaný vek: | 2-15 rokov |
| Výška voľného pádu: | 1,0 m |
| Max. počet užívateľov: | 5 |
| Rozmery: | 4,36 x 1 x 1,7 m |
| Plocha potrebná pre montáž: | 4,36 x 7 m |
| Povrch, tlmiaci pád: | podľa normy EN 1177 - trávnik |
| Norma: | STN EN 1176-1+A1 STN EN 1176-2+AC |
Nosná konštrukcia je vyrobená z konštrukčnej pozinkovanej ocele a následne opatrená práškovou vypaľovanou farbou a všetky ďalšie kovové časti sú vyrobene z konštrukčnej čiernej ocele, ošetrenej pieskovaním, duplexným nástrekom práškovou vypaľovanou farbou. Tieto konštrukcie sú uložené do betónového lôžka.
Sedadlo Normal hojdačky je hliníkové, obalené mäkkou a pohodlnou gumou. Sedadlo „Hniezdo” je vyrobené z polypropylénového lana z vysoko pevnostného vlákna. Závesné laná sú vyrobené z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylénu s vnútorným oceľovým jadrom). Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.
K tovaru Reťazová dvojhojdačka - červená (v.p. 1,0 m) ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.