Lanovka stĺpová s nástupištem - celokovová
Kód produktu: LD-021KB20-10
Lanovka ačková s nástupištem (dĺžka 20 m) - celokovová, ako dopadová plocha postačí trávnik. Viac informácií
| Kód produktu: | LD-021KB20-10 |
|---|---|
| Odporúčaný vek: | 3-15 rokov |
| Výška voľného pádu: | 1 m |
| Max. počet užívateľov: | 2 |
| Rozmery: | 22,68 x 2 x 3,86 m |
| Plocha potrebná pre montáž: | 24,8 x 4 m |
| Povrch, tlmiaci pád: | podľa normy EN 1177 - trávnik |
| Norma: | STN EN 1176-1+A1 STN EN 1176-4+AC |
Nosná konštrukcia je vyrobena z konštrukčnej pozinkovanej ocele a nasledne opatrena praškovou vypaľovacou farbou a všetky ďalšie kovove časti su vyrobene z konštrukčnej čiernej ocele, ošetrenej pieskovanim, duplexnym nastrekom praškovou vypaľovacou farbou. Tieto konštrukcie sú uložené do betónového lôžka.
Podesta je vyrobená z HPL (vysokotlakový laminát, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou proti poškriabaniu a odolnosťou proti vode). Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.
K tovaru Lanovka ačková s nástupištem LD020KB - modrá ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.