Herná zostava hrad UNH3008K - celokovová
| Kód produktu: | UNH-1005KS-15 |
|---|---|
| Odporúčaný vek: | 3-15 rokov |
| Výška voľného pádu: | 1,5 m |
| Max. počet užívateľov: | 4 |
| Rozmery: | 3,4 x 0,93 x 2,35 m |
| Plocha potrebná pre montáž: | 7 x 4 m |
| Povrch, tlmiaci pád: | podľa normy EN 1177 28 m2 |
| Norma: | STN EN 1176-1+A1 STN EN 1176-3 |
Nosná konštrukcia je vyrobená z konštrukčnej pozinkovanej ocele a následne opatrená práškovou vypaľovanou farbou a všetky ďalšie kovové časti sú vyrobene z konštrukčnej čiernej ocele, ošetrenej pieskovaním, duplexným nástrekom práškovou vypaľovanou farbou. Tieto konštrukcie sú uložené do betónového lôžka.
Šmýkačka je vyrobená zo sklolaminátu. Čelo šmýkačky, nášľapy atď. sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu HDPE (vysokotlakový, celo zafarbený polyetylén, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou proti UV žiareniu a hlavne bezpečnosťou, pretože je nelámavý a nehrozí tak žiadne nebezpečenstvo zranenia detí ostrými úlomkami). Podesta je vyrobená z HPL (vysokotlakový laminát, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou proti poškriabaniu a odolnosťou proti vode). Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.
K tovaru Herná zostava hrad UNH1005KS - strieborná ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.