Edukačný panel - Koľko meriam? - hnedá
Technické údaje
| Kód produktu: | EDP-6126KW-10 |
|---|---|
| Odporúčaný vek: | 0+ rokov |
| Výška voľného pádu: | 0 m |
| Max. počet užívateľov: | 1 |
| Rozmery: | 0,27 x 0,05 x 1,7 m |
| Plocha potrebná pre montáž: | 3,27 x 3,05 m |
| Povrch, tlmiaci pád: | podľa normy EN 1177 - trávnik |
| Norma: | STN EN 1176-1+A1 |
Nosná konštrukcia je vyrobená z konštrukčnej pozinkovanej ocele a následne opatrená práškovou vypaľovanou farbou a všetky ďalšie kovové časti sú vyrobene z konštrukčnej čiernej ocele, ošetrenej pieskovaním, duplexným nástrekom práškovou vypaľovanou farbou. Tieto konštrukcie sú uložené do betónového lôžka.
Stena je vyrobená z vysoko kvalitného plastu HDPE (vysokotlakový celo zafarbený polyetylén, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou proti poškrabaniu detí, odolnosťou proti UV žiareniu a hlavne bezpečnosťou, pretože je nelámavý a nehrozí tak žiadne nebezpečenstvo zranenia detí ostrými úlomkami). Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.
K tovaru Edukačný panel - Koľko meriam? - hnedá ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.
Zoznam technický [170 kB, PDF]
Podobný tovar
Kresliaca tabuľa obojstranná MIDI KTA6100K - celokovová
Edukačný panel - Motýlie bludisko - celokovový
Kresliaca tabuľa obojstranná MAXI KTA6120K - celokovová
Edukačný panel - Bláznivé bludisko - celokovový
cs
de
en
hu
ro
lt


