Domček - celokovový
Kód produktu: DOH-6104KW-10
1x cimburie z HDPE, 2x bočnice, 2x lavice, 1x počítadlo, 1x kresliaca tabuľa. Viac informácií
| Kód produktu: | DOH-6104KW-10 |
|---|---|
| Odporúčaný vek: | 0-10 rokov |
| Výška voľného pádu: | 0 m |
| Max. počet užívateľov: | 6 |
| Rozmery: | 1,76 x 0,93 x 1,54 m |
| Plocha potrebná pre montáž: | 4,76 x 3,93 m |
| Povrch, tlmiaci pád: | podľa normy EN 1177 - trávnik |
| Norma: | STN EN 1176-1+A1 |
Nosná konštrukcia je vyrobena z konštrukčnej pozinkovanej ocele a nasledne opatrena praškovou vypaľovacou farbou a všetky ďalšie kovove časti su vyrobene z konštrukčnej čiernej ocele, ošetrenej pieskovanim, duplexnym nastrekom praškovou vypaľovacou farbou. Tieto konštrukcie sú uložené do betónového lôžka.
Lavice a bočnice sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu HDPE (vysokotlakový celo zafarbený polyetylén, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou proti UV žiareniu a hlavne bezpečnosťou, pretože je nelámavý a nehrozí tak žiadne nebezpečenstvo zranenia detí ostrými úlomkami). Kresliaca tabuľa je vyrobená z HPL (Vysokotlakový laminát, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou proti UV žiareniu a olnosťou proti vode). Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.
K tovaru Domček - hnedá ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.