Chodník zručnosti - celokovová
Kód produktu: SDO-8017KW-10
Lanová lávka so zaveseným trámom, preliezacie tunel, sieť, 2x kladina, 6x podesta, 5x step, vež, šmýkačka, 2x bariéra, kolmý rebrík. Viac informácií
| Kód produktu: | SDO-8017KW-10 |
|---|---|
| Odporúčaný vek: | 2-10 rokov |
| Výška voľného pádu: | 1 m |
| Max. počet užívateľov: | 14 |
| Rozmery: | 5,5 x 5,4 x 1,85 m |
| Plocha potrebná pre montáž: | 8,5 x 8,9 m |
| Povrch, tlmiaci pád: | podľa normy EN 1177 - trávnik |
| Norma: | STN EN 1176-1+A1 |
Nosná konštrukcia je vyrobena z konštrukčnej pozinkovanej ocele a nasledne opatrena praškovou vypaľovacou farbou a všetky ďalšie kovove časti su vyrobene z konštrukčnej čiernej ocele, ošetrenej pieskovanim, duplexnym nastrekom praškovou vypaľovacou farbou. Tieto konštrukcie sú uložené do betónového lôžka.
Šmýkačka je vyrobená zo sklolaminátu. Čelo šmýkačky, nášľapy atď. sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu HDPE (vysokotlakový, celo zafarbený polyetylén, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou proti UV žiareniu a hlavne bezpečnosťou, pretože je nelámavý a nehrozí tak žiadne nebezpečenstvo zranenia detí ostrými úlomkami). Laná a siete sú vyrobené z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylénu s vnútorným oceľovým jadrom) a sú spojované plastovými spojmi. Dosky stepov sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu HDPE (vysokotlakový, celofarbený polyetylén, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnou proti UV žiareniu a hlavne bezpečnosťou, pretože je nelámavý a nehrozí tak žiadne nebezpečné zranenie ostrými úlomkami). Preliezacie tunel je vyrobený z polyetylénu , ktorý je UV stabilný a vyznačuje sa vysokou farebnou stálosťou. Podesty sú vyrobené z HPL (vysokotlakový laminát, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou proti poškriabaniu a odolnosťou proti vode). Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.
K tovaru Chodník zručnosti - hnedá ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.