Vzorová ihriska

Dodávka detských ihrísk na kľúč

  • Predbežná konzultácia u zákazníka - naši obchodní zástupcovia k Vám ochotne prídu a pomôžu vám nájsť optimálne riešenie podľa priestorových a finančných možností a to všetko zdarma.
  • Návrh ihriska na mieru - bezplatne zapracujeme priestorovú vizualizáciu vášho budúceho detského ihriska vrátane ochranných a dopadových plôch.
  • Výroba hracích prvkov v našej firme - ako výrobca máme pod kontrolou celý proces výroby od A do Z a sme schopní operatívne reagovať na prianie zákazníka.
  • Doprava po celej českej republike ZDARMA.
  • Montáž u zákazníka - doporučujeme objednať montáž u našej firmy, pretože naši pracovníci sú odborne preškolení a tým pádom sú zárukou kvalitne odvedenej práce a poskytnutia plnej garancie.
  • Predanie ihriska k užívaniu - po dokončení realizácie Vám predáme všetky certifikáty, prehlásenia o zhode vrátane prevádzkového poriadku.

Vizualizácia detského ihriska pri konzultácii

Detské ihrisko - vizualizace

Realizované detské ihriská po predaní diela

Detske ihrisko - realizácie

Vizualizácia detského ihriska pri konzultácii

Detské ihrisko - vizualizace

 

Realizované detské ihriská po predaní diela

Detske ihrisko - realizácie

Dve prevedenia hracích zostáv

Hracie zostavy pre detské ihriská ponúkame v dvoch prevedeniach, závislých na požiadavkách na tlmenie nárazu dopadovej plochy podľa ČSN EN 1176.
Táto norma vyžaduje u prvkov s výškou pádu vyššou ako 1m, dopadovú plochu s garantovanými tlmiacimi vlastnosťami, doloženými prevedenými skúškami.
U hracích prvkov s výškou pádu do 1m môže dopadovú plochu tvoriť trávnik. Nie je teda nutná nákladná dopadová plocha (guma alebo štrk), ale postačí iba kvalitný trávnatý povrch, čím sa ušetria nemalé finančné prostriedky.

Kvalita a certifikácia

Všetky hracie prvky sú navrhované s ohľadom na dlhú životnosť a odolnosť proti vandalizmu. Požiadavky na prevedenie z hľadiska bezpečnosti zariadenia detských ihrísk stanovuje európska norma EN 1176. Všetky výrobky splňujú tieto požiadavky a ich zhoda je posudzovaná autorizovanou osobou TÜV SÜD Czech s.r.o.
Ku každému dodávanému hraciemu prvku prikladáme príslušný certifikát.

Kontaktujte nás

ENERCOM s.r.o.
Výhradné zastúpenie pre

IHRISKÁ BONITA
pre Slovensko

Novozámocká 102
949 05 Nitra

Email: info(zavinac)ihriska.eu
Tel.: +421 850 700 770

HRISTE-BONITA.cz IHRISKA-BONITA.sk SPIELPLATZE-BONITA.de JATSZOTEREK-BONITA.hu

Vážení zákazníci, používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies. Rozumiem

Cena je bez DPH a montáže
Produkt je v akcii
Novinka
Produkt je skladom