UNIVERSAL 6U236K - celokovová

UNIVERSAL 6U236K - celokovová
UNIVERSAL 6U-236K - celokovová Realizace šestiboká jednověžová sestava UNIVERSAL 6U-236K-15, s přídavným modulem Řetězová houpačka 012K Půdorys 6U-236K-15

Súbory na stiahnutie

Skladom
Štvorboká vež, šesťboká vež, šmýkačka, strieška, 5x kovová bariéra usadená do kovového rámu, 2x hrazdový výlez s madlami, preliezací tunel medzi vežami, reťazová hojdačka s kovovým, pozinkovaným ráhnom.
  
Hodnotilo 0 zákazníkov.

Technické údaje

Kód produktu: 6U-236K-15
Doporučený vek: 3-14 rokov
Výška voľného pádu: 1,5 m
Rozmery: 7,6 x 5,6 x 3,6 m
Plocha potrebná pre montáž: 11 x 10,5 m
Povrch, tlmiaci pád: podľa normy EN 1177
85 m2
Cena: 6 358 € bez DPH
Montáž: Nutné objednať vrátane odbornej montáže
Cena montáže:1 020 € bez DPH

Zvoľte farebnú variantu:

Ks

Nosná konštrukcia vežovej zostavy je vyrobená z konštrukčnej ocele (kovový profil 100 x 100 mm), ktorá je proti korózii ošetrená povrchovou úpravou zinkovaním, čím sa dociel veľmi výrazné predĺženie životnosti herného prvku a vypaľovanou farbou KOMAXIT podľa odtieňu RAL. Tieto konštrukcie sú uložené do betónového lôžka.Všetky ďalšie kovové prvky sú upravované zinkováním alebo vypaľovanou farbou KOMAXIT podľa odtieňa RAL.

Šmýkačka je vyrobená z trojvrstvového laminátu. Čelo šmýkačky, nášlapy atď. sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu HDPE (vysokotlakový, celo zafarbený polyetylén, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou proti UV žiareniu a hlavne bezpečnosťou, pretože je nelámavý a nehrozí tak žiadne nebezpečenstvo zranenia detí ostrými úlomkami). Hojdačka je zavesená pomocou pozinkovaných reťazí na kovovom nosníku. Sedadlo hojdačky je oceľové, obalené mäkkou a pohodlnou gumou. Podesty sú vyrobené z vodovzdornej preglejky určenej pre vonkajšie prostredie alebo na prianie zákazníka z HDPE. Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.

 

Norma: ČSN EN 1176 - 1, 2, 3

K tovaru „UNIVERSAL 6U236K - celokovová” ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.

*

*

Chcete objednat zboží v České republice? Prohlédněte si UNIVERSAL 6U236K - celokovová na stránce HRISTE-BONITA.cz
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte UNIVERSAL 6U236K - metall bei SPIELPLATZE-BONITA.de
Szeretne terméket rendelni Csehországban? Tekintse meg UNIVERSAL 6U236K - teljes fémszerkezet a JATSZOTEREK-BONITA.hu honlapon.

V cene montáže herného prvku je zahrnuté: montáž prvku na mieste realizácie, výkopové práce na ukotvenie prvku, umiestnenie, ukotvenie prvku do pripravených základov, betonáž základov prvku.

V cene montáže nie je zahrnuté: prípadné terénné úpravy, úprava povrchu dopadovej plochy podľa STN EN 1177, odvoz a uloženie vykopanej zeminy.

Kontaktujte nás

ENERCOM s.r.o.
Výhradné zastúpenie pre

IHRISKÁ BONITA
pre Slovensko

Novozámocká 102
949 05 Nitra

Email: info(zavinac)ihriska.eu
Tel.: +421 850 700 770

HRISTE-BONITA.cz IHRISKA-BONITA.sk SPIELPLATZE-BONITA.de JATSZOTEREK-BONITA.hu

Vážení zákazníci, používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies. Rozumiem

Cena je bez DPH a montáže
Produkt je v akcii
Novinka
Produkt je skladom