UNIVERSAL 4U505K - celokovová

UNIVERSAL 4U505K - celokovová
UNIVERSAL 4U-505K - celokovová, se sníženou podestou Realizace pětivěžová sestava se sníženou podestou UNIVERSAL 4U-505K - celokovová Realizace pětivěžová sestava se sníženou podestou UNIVERSAL 4U-505K - celokovová Realizace pětivěžová sestava se sníženou podestou UNIVERSAL 4U-505K - celokovová Realizace pětivěžová sestava se sníženou podestou UNIVERSAL 4U-505K - celokovová Půdorys 4U-505K-10

Súbory na stiahnutie

Skladom
5x vež, 2x šmýkačka, 4x kovové bariéry usadené do kovového rámu, stožiar s vlajkou, kresliaca tabuľa, 2x preliezací tunel pod vežou, šikmý sieťový výlez, šikmý výlez s lanom a nášľapy z HDPE, vlajka, kotva a kormidlo z HDPE, šikmá lezecká stena s horolezeckými úchytmi, šikmý rebríkový výstup s kovovými nášľapy, hrazdový výlez s madlami.
  
Hodnotilo 11 zákazníkov.

Technické údaje

Kód produktu: 4U-505K-10
Doporučený vek: 3-14 rokov
Výška voľného pádu: 1 m
Rozmery: 6,8 x 3,8 x 3,5 m
Plocha potrebná pre montáž: 9,8 x 7,4 m
Povrch, tlmiaci pád: podľa normy EN 1177
Bežná cena: 8 909 € bez DPH
Cena: 7 456 € bez DPH
Montáž: Nutné objednať vrátane odbornej montáže
Cena montáže:1 412 € bez DPH

Zvoľte farebnú variantu:

Ks

Nosná konštrukcia vežovej zostavy je vyrobená z konštrukčnej ocele (kovový profil 100 x 100 mm), ktorá je proti korózii ošetrená povrchovou úpravou zinkovaním, čím sa dociel veľmi výrazné predĺženie životnosti herného prvku a vypaľovanou farbou KOMAXIT podľa odtieňu RAL. Tieto konštrukcie sú uložené do betónového lôžka. Všetky ďalšie kovové prvky sú upravované zinkováním alebo vypaľovanou farbou KOMAXIT podľa odtieňa RAL.

Šmýkačka je vyrobená z trojvrstvového laminátu. Čelá šmýkačiek, nášľapy atď. sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu HDPE (vysokotlakový, celo zafarbený polyetylén, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou proti UV žiareniu a hlavne bezpečnosťou, pretože je nelámavý a nehrozí tak žiadne nebezpečenstvo zranenia detí ostrými úlomkami). Šplhacia sieť a lano sú vyrobené z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylénu s vnútorným oceľovým jadrom) a sú spojované plastovými alebo hliníkovými spojmi. Podesty, šikmý výlez, kresliaca tabuľa a šikmá lezecká stena sú vyrobené z vodovzdornej preglejky určenej pre vonkajšie prostredie alebo na prianie zákazníka z HDPE. Horolezecké úchyty sú vyrobené z kremičitého piesku a epoxidovej živice, čo zaručuje dlhú životnosť, stálofarebnosť aj šetrný povrch pre kožu na rukách. Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.

Norma: ČSN EN 1176 - 1, 2, 3

K tovaru „UNIVERSAL 4U505K - celokovová” ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.

*

*

Chcete objednat zboží v České republice? Prohlédněte si UNIVERSAL 4U505K - celokovová na stránce HRISTE-BONITA.cz
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte UNIVERSAL 4U505K - metall bei SPIELPLATZE-BONITA.de
Szeretne terméket rendelni Csehországban? Tekintse meg UNIVERSAL 4U505K - teljes fémszerkezet a JATSZOTEREK-BONITA.hu honlapon.

V cene montáže herného prvku je zahrnuté: montáž prvku na mieste realizácie, výkopové práce na ukotvenie prvku, umiestnenie, ukotvenie prvku do pripravených základov, betonáž základov prvku.

V cene montáže nie je zahrnuté: prípadné terénné úpravy, úprava povrchu dopadovej plochy podľa STN EN 1177, odvoz a uloženie vykopanej zeminy.

Kontaktujte nás

ENERCOM s.r.o.
Výhradné zastúpenie pre

IHRISKÁ BONITA
pre Slovensko

Novozámocká 102
949 05 Nitra

Email: info(zavinac)ihriska.eu
Tel.: +421 850 700 770

HRISTE-BONITA.cz IHRISKA-BONITA.sk SPIELPLATZE-BONITA.de JATSZOTEREK-BONITA.hu

Vážení zákazníci, používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies. Rozumiem

Cena je bez DPH a montáže
Produkt je v akcii
Novinka
Produkt je skladom