UNIVERSAL 4U231D

UNIVERSAL 4U231D
Realizace dvojvěžová čtyřboká sestava se sníženou podestou UNIVERSAL 4U-231D Realizace dvojvěžová čtyřboká sestava se sníženou podestou UNIVERSAL 4U-231D Realizace dvojvěžová čtyřboká sestava se sníženou podestou UNIVERSAL 4U-231D Půdorys 4U-231D-10

Súbory na stiahnutie

Skladom
2x vež, šmýkačka, 3x kovové bariéry usadené do dreveného rámu, stožiar s vlajkou, kresliaca tabuľa, šikmý sieťový výlez, šikmý výlez s lanom a nášľapy z HDPE, most s kovovým zábradlím, vlajka, podpalubie, kotva a kormidlo z HDPE.
  
Hodnotilo 7 zákazníkov.

Technické údaje

Kód produktu: 4U-231D-10
Doporučený vek: 3-14 rokov
Výška voľného pádu: 1 m
Rozmery: 5,4 x 2,9 x 3,5 m
Plocha potrebná pre montáž: 9,3 x 6,4 m
Povrch, tlmiaci pád: podľa normy EN 1177 - trávnik
Bežná cena: 4 706 € bez DPH
Cena: 4 356 € bez DPH
Montáž: Nutné objednať vrátane odbornej montáže
Cena montáže:667 € bez DPH

Zvoľte farebnú variantu:

Ks

Nosná konštrukcia vežovej zostavy je vyrobená z lepených hranolov 100 x 100 mm. Toto riešenie zaisťuje maximálne možnú ochranu proti vzniku prasklín, ktoré sú bežné u výrobkov z mimo stredového dreva. Povrchová úprava týchto hranolov spočíva v impregnácii a trojvrstvovej aplikácii vrchného lazúrovacieho laku, splňujúceho podmienky normy EN 71/3 (bezpečné pre detské hračky).

Tieto konštrukcie sú do terénu ukotvené v ocel'ových pät'kách, ktoré sú chránené proti korózii žiarovým zinkovaním a uložené do betónového lôžka. Kotvy sú pripevnené k hraciemu prvku pomocou skrutiek a ich konštrukcia zaručuje, že drevené prvky nebudú v priamom kontakte so zemou. Všetky ďalšie kovové prvky sú upravované zinkováním alebo vypaľovanou farbou KOMAXIT podľa odtieňa RAL.

Šmýkačka je vyrobená z trojvrstvového laminátu. Čelo šmýkačky, nášl'apy atď. sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu HDPE (vysokotlakový, celo zafarbený polyetylén, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou proti UV žiareniu a hlavne bezpečnosťou, pretože je nelámavý a nehrozí tak žiadne nebezpečenstvo zranenia detí ostrými úlomkami). Šplhacia sieť a lano sú vyrobené z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylénu s vnútorným oceľovým jadrom) a sú spojované plastovými alebo hliníkovými spojmi. Podesty, šikmý výlez, kresliaca tabuľa sú vyrobené z vodovzdornej preglejky určené pre vonkajšie prostredie alebo na prianie zákazníka z HDPE. Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.

 

Norma: ČSN EN 1176 - 1, 2, 3

K tovaru „UNIVERSAL 4U231D” ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.

*

*

Podobný tovar

Produkt - 4U-230D-10

UNIVERSAL 4U230D

U-230-1
4 706 €  3 807 €
S
2x vež, šmýkačka, 3x kovové bariéry usadené do dreveného rámu, stožiar s vlajkou, kresliaca tabuľa, šikmý sieťový výlez, šikmý výlez s lanom a nášľapy z HDPE, lanový most medzi vežami, vlajka, kotva a kormidlo z HDPE.

Chcete objednat zboží v České republice? Prohlédněte si UNIVERSAL 4U231D na stránce HRISTE-BONITA.cz
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte UNIVERSAL 4U231D bei SPIELPLATZE-BONITA.de
Szeretne terméket rendelni Csehországban? Tekintse meg UNIVERSAL 4U231D a JATSZOTEREK-BONITA.hu honlapon.

V cene montáže herného prvku je zahrnuté: montáž prvku na mieste realizácie, výkopové práce na ukotvenie prvku, umiestnenie, ukotvenie prvku do pripravených základov, betonáž základov prvku.

V cene montáže nie je zahrnuté: prípadné terénné úpravy, úprava povrchu dopadovej plochy podľa STN EN 1177, odvoz a uloženie vykopanej zeminy.

Kontaktujte nás

ENERCOM s.r.o.
Výhradné zastúpenie pre

IHRISKÁ BONITA
pre Slovensko

Novozámocká 102
949 05 Nitra

Email: info(zavinac)ihriska.eu
Tel.: +421 850 700 770

HRISTE-BONITA.cz IHRISKA-BONITA.sk SPIELPLATZE-BONITA.de JATSZOTEREK-BONITA.hu

Vážení zákazníci, používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies. Rozumiem

Cena je bez DPH a montáže
Produkt je v akcii
Novinka
Produkt je skladom