Trampolína do zeme TR-C160Y - žltá

Trampolína do zeme TR-C160Y - žltá

Produkty z rovnakej kategórie:

Technické údaje

Kód produktu: TR-C160-Y-Q
Doporučený vek: 0-15 rokov
Výška voľného pádu: 1.0 m
Nosnosť: 130 kg
Max. počet užívateľov: 1
Rozmery: 1,58 x 1,58 m
Plocha potrebná pre montáž: 4 x 4 m
Povrch, tlmiaci pád: podľa normy EN 1177 - trávnik

Trampolína zaručuje skvelú a bezpečnú zábavu vonku, a to pre deti, aj pre dospelých. Trampolína sa umiestňuje do vopred pripraveného výkopu a skladá sa z troch hlavných časti: rámu, skákacej plochy a tlmiaceho povrchu. Skákacia plocha a tlmiaci povrch sú odolné voči UV žiareniu.

Rám - je vyrobený z vysokokvalitnej pozinkovanej ocele odolnej voči korózii. Pod hornou časťou rámu sú skryté pružiny, ktoré sú zakryté tlmiacim povrchom. Zvyšná časť rámu je uložená do zeme.

Skákacia plocha - sa skladá z veľkého množstva lamiel, ktoré sú určené na tento účel a sú spojené galvanizovanými oceľovými lanami. Konce lán sú spojené s rámom pomocou pružín. Lamely sú vyrobené zo špeciálneho plastu, ktorý je odolný voči oteru a poveternostným vplyvom. Z tohto dôvodu môžu deti pri používaní trampolíny mať obuté topánky. Aj skákacia plocha je opatrená protišmykom.

Tlmiaci povrch - je vyrobený zo špeciálnej recyklovanej gumy s pridaním EPDM. Tlmiaci povrch je protišmykový a slúži na tlmenie potenciálnych pádov.

Vložiť nový komentár

K tovaru Trampolína do zeme TR-C160Y - žltá ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.

Chcete objednat zboží v České republice? Prohlédněte si Trampolína do země TR-C160-Y-Q - žlutá (Přímořská oblast) na stránce HRISTE-BONITA.cz
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Inground-Trampolin TR-C160-Y - gelb bei SPIELPLATZE-BONITA.de
For shipping to other EU countries visit this page Trampoline TR-C160-Y-Q - yellow (Coastal region) on PLAYGROUNDS-BONITA.com
Szeretne terméket rendelni Magyarországra? Tekintse meg Földbe süllyesztett trambulinok TR-C160-Y - borostyán a JATSZOTEREK-BONITA.hu honlapon.
Doriți sa comandați acest produs in Romania? Va rugam sa accesați Trambulină TR-C160-Y - galben pe pagina TERENURI-BONITA.ro.
For shipping to other EU countries visit this page Trampoline TR-C160-Y-Q - yellow (Coastal region) on ZAIDIMUAIKSTELES-BONITA.lt