Street workoutová zostava WS030BK - modrá

Street workoutová zostava WS030BK - modrá

Produkty z rovnakej kategórie:

Technické údaje

Kód produktu: WS-030BD-15-Q
Hmotnosť: 731.46 kg
Doporučený vek: 15+ rokov
Výška voľného pádu: 1,5 m
Nosnosť: 1248 kg
Max. počet užívateľov: 16
Rozmery: 7,75 x 4,8 x 2,51 m
Plocha potrebná pre montáž: 12 x 9,5 m
Povrch, tlmiaci pád: podľa normy ČSN EN 16630
104 m2
Nosná konštrukcia workoutovej zostavy je vyrobená z konštrukčnej ocele (kovový profil 100 x 100 x 3 mm), ktorá je proti korózii ošetrená povrchovou úpravou - zinkovaním (docieli sa veľmi výrazné predĺženie životnosti herného prvku) a vypaľovanou farbou KOMAXIT podľa odtieňu RAL. Tieto konštrukcie sú kotvené v betonových pätkách prostredníctvom pozinkovaných kotiev. Všetky ďalšie kovové prvky napr.: madlá, bradlá, atď. sú tiež upravované zinkovaním a vypaľovanou farbou KOMAXIT podľa odtieňu RAL, prípadne podľa priania objednávateľa môžu byť dané prvky v nerezovom prevedení. Všetky dosky lavíc a stúpačiek sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu HDPE (vysokotlakový, celofarbený polyetylén, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnou proti UV žiareniu a hlavne bezpečnosťou, pretože je nelámavý a nehrozí tak žiadne nebezpečné zranenie ostrými úlomkami). Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.

Vložiť nový komentár

K tovaru Street workoutová zostava WS030BK - modrá ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.

Chcete objednat zboží v České republice? Prohlédněte si Street workoutová sestava WS030BD-Q - modrá (Přímořská oblast) na stránce HRISTE-BONITA.cz
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Street-Workout-Kombination WS030BD - blau bei SPIELPLATZE-BONITA.de
For shipping to other EU countries visit this page Street workout set WS030BD-Q - blue (Coastal region) on PLAYGROUNDS-BONITA.com
Szeretne terméket rendelni Magyarországra? Tekintse meg Street workout összeállítás WS030BD - kék a JATSZOTEREK-BONITA.hu honlapon.
Doriți sa comandați acest produs in Romania? Va rugam sa accesați Set de antrenament stradal WS030BD - albastru pe pagina TERENURI-BONITA.ro.