Reťazová hojdačka so šmýkačkou RH115K - celokovová (v.p. 1,5 m)

Reťazová hojdačka so šmýkačkou RH115K - celokovová (v.p. 1,5 m)
Půdorys RH-115K-15

Súbory na stiahnutie

Skladom
Reťazová hojdačka so šmýkačkou RH115K - celokovová, s podestou a kovovým, pozinkovaným ráhnom, výška pádu 1,5 m, 1x sedadlo Normal, Na výber sú tri farebné varianty konštrukcie - hnedá, modrá a červená.
  
Hodnotilo 0 zákazníkov.

Technické údaje

Kód produktu: RH-115K-15
Doporučený vek: 3-14 rokov
Výška voľného pádu: 1,5 m
Rozmery: 4,3 x 3,7 x 2,2 m
Plocha potrebná pre montáž: 7,3 x 8,5 m
Povrch, tlmiaci pád: podľa normy EN 1177
45 m2
Cena: 1 962 € bez DPH
Montáž: Nutné objednať vrátane odbornej montáže
Cena montáže:353 € bez DPH

Zvoľte farebnú variantu:

Ks

Nosná konštrukcia hojdačky je vyrobená z konštrukčnej ocele (kovový profil 100 x 100 mm), ktorá je proti korózii ošetrená povrchovou úpravou zinkovaním, čím sa dociel veľmi výrazné predĺženie životnosti herného prvku a vypaľovanou farbou KOMAXIT podľa odtieňu RAL. Tieto konštrukcie sú uložené do betónového lôžka. Všetky ďalšie kovové prvky sú upravované zinkováním alebo vypaľovanou farbou KOMAXIT podľa odtieňa RAL. 

Hojdačka je zavesená pomocou pozinkovaných reťazí na kovovom nosníku. Sedadlo Normal hojdačky je oceľové, obalené mäkkou a pohodlnou gumou. Šmýkačka je vyrobená z trojvrstvového laminátu. Čelo šmýkačky je vyrobené z vysoko kvalitného plastu HDPE (vysokotlakový, celo zafarbený polyetylén, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou proti UV žiareniu a hlavne bezpečnosťou, pretože je nelámavý a nehrozí tak žiadne nebezpečenstvo zranenia detí ostrými úlomkami). Podesta je vyrobená z vodovzdorné preglejky alebo na prianie zákazníka z HDPE. Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový. 

Norma: ČSN EN 1176 - 1, 2

K tovaru „Reťazová hojdačka so šmýkačkou RH115K - celokovová (v.p. 1,5 m)” ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.

*

*

Podobný tovar

retezova-houpacka-se-skluzavkou
1 726 €
S
Reťazová hojdačka se šmýkačkou RH115D - s kovovým , pozinkovaným ráhnom, výška pádu 1,5 m, 1x sedadlo Normal.
b-rh-115-1-r-w
1 530 €
S
Reťazová hojdačka se šmýkačkou RH115D - s kovovým, pozinkovaným ráhnom, výška pádu 1 m, ako dopadová plocha postačí trávnik, 1x sedadlo Normal.
b-rh-115-1km-r-w
1 726 €
S
Reťazová hojdačka so šmýkačkou RH115K - celokovová, s podestou, výška pádu 1 m, ako dopadová plocha postačí trávnik, 1x sedadlo Normal. Na výber sú tri farebné varianty konštrukcie - hnedá, modrá a červená.
retezova-dvojhoupacka-se-skluzavkou-modra
1 883 €
S
Reťazová dvojhojdačka so šmýkačkou RH215K - s podestou, celokovová, výška pádu do 1 m, ako dopadová plocha postačí trávnik, 2x sedadlo Normal. Na výber sú tri farebné varianty konštrukcie - hnedá, modrá a červená.

Chcete objednat zboží v České republice? Prohlédněte si Řetězová houpačka se skluzavkou RH115K - celokovová (v.p. 1 na stránce 5 m)
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Kettenschaukel mit Rutsche RH115K - metall (f.h. 1 bei 5 m)
Szeretne terméket rendelni Csehországban? Tekintse meg Láncos hinta csúszdával RH115K - teljes fémszerkezet (szab. mag. 1 a 5 m) honlapon.

V cene montáže herného prvku je zahrnuté: montáž prvku na mieste realizácie, výkopové práce na ukotvenie prvku, umiestnenie, ukotvenie prvku do pripravených základov, betonáž základov prvku.

V cene montáže nie je zahrnuté: prípadné terénné úpravy, úprava povrchu dopadovej plochy podľa STN EN 1177, odvoz a uloženie vykopanej zeminy.

Kontaktujte nás

ENERCOM s.r.o.
Výhradné zastúpenie pre

IHRISKÁ BONITA
pre Slovensko

Novozámocká 102
949 05 Nitra

Email: info(zavinac)ihriska.eu
Tel.: +421 850 700 770

HRISTE-BONITA.cz IHRISKA-BONITA.sk SPIELPLATZE-BONITA.de JATSZOTEREK-BONITA.hu

Vážení zákazníci, používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies. Rozumiem

Cena je bez DPH a montáže
Produkt je v akcii
Novinka
Produkt je skladom