Reťazová hojdačka Hniezdo RH117K - celokovová (v.p. 1 m)

Reťazová hojdačka Hniezdo RH117K - celokovová (v.p. 1 m)
Řetězová houpačka RH117K - celokovová (v.p. 1 m) - modré provedení Realizace Řetězová houpačka RH117K - celokovová (v.p. 1 m) - červená varianta Realizace Řetězová houpačka RH117K - celokovová (v.p. 1 m) - modrá varianta Realizace Řetězová houpačka RH117K - celokovová (v.p. 1 m) - hnědá varianta Půdorys RH-117K-10

Súbory na stiahnutie

Skladom
Reťazová hojdačka 117K - celokovová, výška pádu 1 m, ako dopadová plocha postačí trávnik, 1x sedadlo Hniezdo (priemer 1 m). Na výber sú tri farebné varianty konštrukcie - hnedá, modrá a červená.
  
Hodnotilo 6 zákazníkov.

Technické údaje

Kód produktu: RH-117K-10
Doporučený vek: 3-14 rokov
Výška voľného pádu: 1 m
Rozmery: 3 x 1,4 x 1,8 m
Plocha potrebná pre montáž: 6 x 7 m
Povrch, tlmiaci pád: podľa normy EN 1177 - trávnik
Cena: 1 373 € bez DPH
Montáž: Nutné objednať vrátane odbornej montáže
Cena montáže:117 € bez DPH

Zvoľte farebnú variantu:

Ks

Nosná konštrukcia hojdačky je vyrobená z konštrukčnej ocele (kovový profil 100 x 100 mm), ktorá je proti korózii ošetrená povrchovou úpravou zinkovaním, čím sa dociel veľmi výrazné predĺženie životnosti herného prvku a vypaľovanou farbou KOMAXIT podľa odtieňu RAL. Tieto konštrukcie sú uložené do betónového lôžka. Všetky ďalšie kovové prvky sú upravované zinkováním alebo vypaľovanou farbou KOMAXIT podľa odtieňa RAL. 

Hojdačka je zavesená pomocou pozinkovaných reťazí na kovovom nosníku. Sedadlo „Hniezdo” je vyrobené z polypropylénového lana z vysoko pevnostného vlákna. Závesné laná sú vyrobené z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylénu s vnútorným oceľovým jadrom). Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.

Norma: ČSN EN 1176 - 1, 2

K tovaru „Reťazová hojdačka Hniezdo RH117K - celokovová (v.p. 1 m)” ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.

*

*

Podobný tovar

Retezova-houpacka-hnizdo
1 295 €
S
Reťazová hojdačka RH117D - s kovovým, pozinkovaným ráhnom, výška pádu 1,5 m, 1x sedadlo Hniezdo (priemer 1 m). Za príplatok možno dodať k hojdačke sedadlo Hniezdo s priemerom 1,2 m.
Retezova-houpacka-hnizdo-celokovova-modra
1 491 €
S
Reťazová hojdačka 117K - celokovová, výška pádu 1 m, ako dopadová plocha postačí trávnik, 1x sedadlo Hniezdo (priemer 1 m). Za príplatok možno dodať k hojdačke sedadlo Hniezdo s priemerom 1,2 m. Na výber sú tri farebné varianty konštrukcie - hnedá, modrá a červená.
Retezova-houpacka-hnizdo-celokovova
1 216 €
S
Reťazová hojdačka RH117D - s kovovým, pozinkovaným ráhnom, výška pádu 1 m, ako dopadová plocha postačí trávnik, 1x sedadlo Hniezdo (priemer 1 m).
Retezova-houpacka-hnizdo-mini-celokovova-modra
981 €
S
Reťazová hojdačka RH116K - celokovová, výška pádu 1 m, ako dopadová plocha postačí trávnik, 1x sedadlo Hniezdo (priemer 1 m). Na výber sú tri farebné varianty konštrukcie - hnedá, modrá a červená.

Chcete objednat zboží v České republice? Prohlédněte si Řetězová houpačka Hnízdo RH117K - celokovová (v.p. 1 m) na stránce HRISTE-BONITA.cz
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Kettenschaukeln Vogelnest RH117K - metall (f.h. 1 m) bei SPIELPLATZE-BONITA.de
Szeretne terméket rendelni Csehországban? Tekintse meg Fészekhinta RH117K - teljes fémszerkezet (szab. mag. 1 m) a JATSZOTEREK-BONITA.hu honlapon.

V cene montáže herného prvku je zahrnuté: montáž prvku na mieste realizácie, výkopové práce na ukotvenie prvku, umiestnenie, ukotvenie prvku do pripravených základov, betonáž základov prvku.

V cene montáže nie je zahrnuté: prípadné terénné úpravy, úprava povrchu dopadovej plochy podľa STN EN 1177, odvoz a uloženie vykopanej zeminy.

Kontaktujte nás

ENERCOM s.r.o.
Výhradné zastúpenie pre

IHRISKÁ BONITA
pre Slovensko

Novozámocká 102
949 05 Nitra

Email: info(zavinac)ihriska.eu
Tel.: +421 850 700 770

HRISTE-BONITA.cz IHRISKA-BONITA.sk SPIELPLATZE-BONITA.de JATSZOTEREK-BONITA.hu

Vážení zákazníci, používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies. Rozumiem

Cena je bez DPH a montáže
Produkt je v akcii
Novinka
Produkt je skladom