Lanový rebrík LP030K - celokovový (v.p. 1 m)

Lanový rebrík LP030K - celokovový (v.p. 1 m)
Lanový žebřík - celokovový (v.p. 1 m), červená varianta Realizace Lanový žebřík - celokovový (v.p. 1 m), modrá varianta Realizace Lanový žebřík - celokovový (v.p. 1 m), modrá varianta Realizace Lanový žebřík - celokovový (v.p. 1 m), červená varianta Půdorys LP-030K-10

Súbory na stiahnutie

Skladom
Lanový rebrík - celokovový, výška pádu 1 m, ako dopadová plocha postačí trávnik. Na výber sú tri farebné varianty konštrukcie - červená, hnedá a modrá.
  
Hodnotilo 0 zákazníkov.

Technické údaje

Kód produktu: LP-030K-10
Doporučený vek: 3-14 rokov
Výška voľného pádu: 1 m
Rozmery: 3,3 x 0,4 x 1,3 m
Plocha potrebná pre montáž: 6,3 x 3,5 m
Povrch, tlmiaci pád: podľa normy EN 1177 - trávnik
Bežná cena: 659 € bez DPH
Cena: 549 € bez DPH
Montáž: Nutné objednať vrátane odbornej montáže
Cena montáže:274 € bez DPH

Zvoľte farebnú variantu:

Ks

Nosné konštrukcie lanového prvku sú vyrobené z konštrukčnej ocele o priemere 89 mm, ktorá je proti korózii ošetrená povrchovou úpravou zinkovaním, čím sa dociel veľmi výrazné predĺženie životnosti herného prvku a vypaľovanou farbou KOMAXIT podľa odtieňu RAL. Tieto konštrukcie sú uložené do betónového lôžka. Všetky ďalšie kovové prvky sú upravované zinkováním alebo vypaľovanou farbou KOMAXIT podľa odtieňa RAL.

Laná sú vyrobené z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylénu s vnútorným oceľovým jadrom) a sú spojované plastovými spojmi. Objímky sú nerezové. Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.

Norma: ČSN EN 1176 - 1, 11

K tovaru „Lanový rebrík LP030K - celokovový (v.p. 1 m)” ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.

*

*

Podobný tovar

lanova-sit
671 €  510 €
S
Lanová sieť - celokovový, výška pádu 1 m, ako dopadová plocha postačí trávnik. Na výber sú tri farebné varianty konštrukcie - červená, hnedá a modrá.
lana-na-prekracovani
471 €  392 €
S
Laná na prekračovanie - celokovový, výška pádu 1 m, ako dopadová plocha postačí trávnik. Na výber sú tri farebné varianty konštrukcie - červená, hnedá a modrá.
stezka-odvahy-(02)
1 213 €  981 €
S
Chodník odvahy LP201K - celokovový, výška pádu 1 m, ako dopadová plocha stačí trávnik. Na výber sú tri farebné varianty konštrukcie - červená, hnedá a modrá.
lana-na-balancovani
369 €  333 €
S
Laná na balancovanie – celokovový, výška pádu 1 m, ako dopadová plocha postačí trávnik. Na výber sú tri farebné varianty konštrukcie - červená, hnedá a modrá.

Chcete objednat zboží v České republice? Prohlédněte si Lanový žebřík LP030K - celokovový (v.p. 1 m) na stránce HRISTE-BONITA.cz
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Seilleiter LP030K - metall bei SPIELPLATZE-BONITA.de
Szeretne terméket rendelni Csehországban? Tekintse meg Kötéllétra LP030K - teljes fémszerkezet (szab. mag. 1 m) a JATSZOTEREK-BONITA.hu honlapon.

V cene montáže herného prvku je zahrnuté: montáž prvku na mieste realizácie, výkopové práce na ukotvenie prvku, umiestnenie, ukotvenie prvku do pripravených základov, betonáž základov prvku.

V cene montáže nie je zahrnuté: prípadné terénné úpravy, úprava povrchu dopadovej plochy podľa STN EN 1177, odvoz a uloženie vykopanej zeminy.

Kontaktujte nás

ENERCOM s.r.o.
Výhradné zastúpenie pre

IHRISKÁ BONITA
pre Slovensko

Novozámocká 102
949 05 Nitra

Email: info(zavinac)ihriska.eu
Tel.: +421 850 700 770

HRISTE-BONITA.cz IHRISKA-BONITA.sk SPIELPLATZE-BONITA.de JATSZOTEREK-BONITA.hu

Vážení zákazníci, používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies. Rozumiem

Cena je bez DPH a montáže
Produkt je v akcii
Novinka
Produkt je skladom