Lanová rampa obojstranná LP140K - celokovová (v.p. 1 m)

Lanová rampa obojstranná LP140K - celokovová (v.p. 1 m)
Realizace Lanová rampa oboustranná - celokovový (v.p. 1 m), modrá varianta Realizace Lanová rampa oboustranná - celokovový (v.p. 1 m), modrá varianta Realizace Lanová rampa oboustranná - celokovový (v.p. 1 m), modrá varianta Realizace Lanová rampa oboustranná - celokovový (v.p. 1 m), modrá varianta Realizace Lanová rampa oboustranná - celokovový (v.p. 1 m), červená varianta Půdorys LP-140K-10

Súbory na stiahnutie

Skladom
Lanová rampa obojstranná - celokovový, výška pádu 1 m, ako dopadová plocha postačí trávnik. Na výber sú tri farebné varianty konštrukcie - červená, hnedá a modrá.
  
Hodnotilo 0 zákazníkov.

Technické údaje

Kód produktu: LP-140K-10
Doporučený vek: 3-14 rokov
Výška voľného pádu: 1 m
Rozmery: 3,5 x 1,7 x 1,9 m
Plocha potrebná pre montáž: 6,7 x 4,7 m
Povrch, tlmiaci pád: podľa normy EN 1177 - trávnik
Cena: 1 373 € bez DPH
Montáž: Nutné objednať vrátane odbornej montáže
Cena montáže:942 € bez DPH

Zvoľte farebnú variantu:

Ks

Nosné konštrukcie lanového prvku sú vyrobené z konštrukčnej ocele o priemere 89 mm, ktorá je proti korózii ošetrená povrchovou úpravou zinkovaním, čím sa dociel veľmi výrazné predĺženie životnosti herného prvku a vypaľovanou farbou KOMAXIT podľa odtieňu RAL. Tieto konštrukcie sú uložené do betónového lôžka. Všetky ďalšie kovové prvky sú upravované zinkováním alebo vypaľovanou farbou KOMAXIT podľa odtieňa RAL.

Laná sú vyrobené z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylénu s vnútorným oceľovým jadrom) a sú spojované plastovými spojmi. Objímky sú nerezové. Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.

Norma: ČSN EN 1176 - 1, 11

Vložiť nový komentár »

 • Eva Bartusková 31.3.2016 13:28

  Dobrý deň,
  prosím Vás mohli by ste uviesť cenu montáže k tejto lanovej rampe? Zároveň by som sa chcela opýtať, či má táto rampa potrebný certifikát k tomu, aby mohol byť inštalovatľný na dvore základnej školy.

  Ďakujem.
  S pozdravom
  Eva Bartusková
  Reagovat

*

*

Podobný tovar

lanova-rampa-oboustranna
1 569 €
S
Lanová rampa obojstranná – celokovový, výška pádu 1,5 m. Na výber sú tri farebné varianty konštrukcie - červená, hnedá a modrá.
lanova-lod-mini
2 394 €
S
Lanová loď LP150K - celokovová, výška pádu 1,5 m. Na výber sú tri farebné varianty konštrukcie - červená, hnedá a modrá.
lanova-lod-mini
2 743 €  2 237 €
S
Lanová loď LP150K - celokovový, výška pádu 1 m. Na výber sú tri farebné varianty konštrukcie - červená, hnedá a modrá.
lanova-lod-maxi
12 202 €  8 241 €
S
Lanová loď MAXI - celokovový, výška pádu 1,5 m. Na výber sú dve farebné varianty konštrukcie - hnedá a modrá.

Chcete objednat zboží v České republice? Prohlédněte si Lanová rampa oboustranná LP140K - celokovový (v.p. 1 m) na stránce HRISTE-BONITA.cz
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Seilrampe beidseitig LP140K - metall (f.h. 1 m) bei SPIELPLATZE-BONITA.de
Szeretne terméket rendelni Csehországban? Tekintse meg Kötélrámpa kétoldali LP140K - teljes fémszerkezet (szab. mag. 1 m) a JATSZOTEREK-BONITA.hu honlapon.

V cene montáže herného prvku je zahrnuté: montáž prvku na mieste realizácie, výkopové práce na ukotvenie prvku, umiestnenie, ukotvenie prvku do pripravených základov, betonáž základov prvku.

V cene montáže nie je zahrnuté: prípadné terénné úpravy, úprava povrchu dopadovej plochy podľa STN EN 1177, odvoz a uloženie vykopanej zeminy.

Kontaktujte nás

ENERCOM s.r.o.
Výhradné zastúpenie pre

IHRISKÁ BONITA
pre Slovensko

Novozámocká 102
949 05 Nitra

Email: info(zavinac)ihriska.eu
Tel.: +421 850 700 770

HRISTE-BONITA.cz IHRISKA-BONITA.sk SPIELPLATZE-BONITA.de JATSZOTEREK-BONITA.hu

Vážení zákazníci, používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies. Rozumiem

Cena je bez DPH a montáže
Produkt je v akcii
Novinka
Produkt je skladom