UNIVERSAL 6U306K - celokovová

UNIVERSAL 6U306K - celokovová
UNIVERSAL 6U-306K - celokovová Půdorys 6U-306K-15

Súbory na stiahnutie

Skladom
2x štvorboká vež, šesťboká vež, šmýkačka, strieška, 6x kovová bariéra usadená do kovového rámu, lanový most, preliezací tunel, šikmá lezecká stena s horolezeckými úchytmi, hrazdový výlez s madlami, požiarna tyč, reťazová hojdačka s kovovým, pozinkovaným ráhnom.
  
Hodnotilo 0 zákazníkov.

Technické údaje

Kód produktu: 6U-306K-15
Doporučený vek: 3-14 rokov
Výška voľného pádu: 1,5 m
Rozmery: 6,6 x 8,8 x 3,7 m
Plocha potrebná pre montáž: 10,5 x 12 m
Povrch, tlmiaci pád: podľa normy EN 1177
101 m2
Cena: 8 241 € bez DPH
Montáž: Nutné objednať vrátane odbornej montáže
Cena montáže:1 530 € bez DPH

Zvoľte farebnú variantu:

Ks

Nosná konstrukce věžové sestavy je vyrobena z konstrukční oceli (kovový profil 100 x 100 mm), která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože. Veškeré další kovové prvky jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL.

Šmýkačka je vyrobená z trojvrstvového laminátu. Čelo šmýkačky je vyrobené z vysoko kvalitného plastu HDPE (vysokotlakový, celo zafarbený polyetylén, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou proti UV žiareniu a hlavne bezpečnosťou, pretože je nelámavý a nehrozí tak žiadne nebezpečenstvo zranenia detí ostrými úlomkami). Lanový most je vyrobený z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylénu s vnútorným oceľovým jadrom) a je spojovaný plastovými alebo hliníkovými spojmi. Hojdačka je zavesená pomocou pozinkovaných reťazí na kovovom nosníku. Sedadlo hojdačky je oceľové, obalené mäkkou a pohodlnou gumou. Podesty a lezecká stena sú vyrobené z vodovzdornej preglejky určenej pre vonkajšie prostredie alebo na prianie zákazníka z HDPE. Horolezecké úchyty sú vyrobené z kremičitého piesku a epoxidovej živice, čo zaručuje dlhú životnosť, stálofarebnosť aj šetrný povrch pre kožu na rukách. Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.

Norma: ČSN EN 1176 - 1, 2, 3

K tovaru „UNIVERSAL 6U306K - celokovová” ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.

*

*

Chcete objednat zboží v České republice? Prohlédněte si UNIVERSAL 6U306K - celokovová na stránce HRISTE-BONITA.cz
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte UNIVERSAL 6U306K - metall bei SPIELPLATZE-BONITA.de
Szeretne terméket rendelni Csehországban? Tekintse meg UNIVERSAL 6U306K - teljes fémszerkezet a JATSZOTEREK-BONITA.hu honlapon.

V cene montáže herného prvku je zahrnuté: montáž prvku na mieste realizácie, výkopové práce na ukotvenie prvku, umiestnenie, ukotvenie prvku do pripravených základov, betonáž základov prvku.

V cene montáže nie je zahrnuté: prípadné terénné úpravy, úprava povrchu dopadovej plochy podľa STN EN 1177, odvoz a uloženie vykopanej zeminy.

Kontaktujte nás

ENERCOM s.r.o.
Výhradné zastúpenie pre

IHRISKÁ BONITA
pre Slovensko

Novozámocká 102
949 05 Nitra

Email: info(zavinac)ihriska.eu
Tel.: +421 850 700 770

HRISTE-BONITA.cz IHRISKA-BONITA.sk SPIELPLATZE-BONITA.de JATSZOTEREK-BONITA.hu

Vážení zákazníci, používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies. Rozumiem

Cena je bez DPH a montáže
Produkt je v akcii
Novinka
Produkt je skladom