UNIVERSAL 4U305K - celokovová

UNIVERSAL 4U305K - celokovová
UNIVERSAL 4U-305K - celokovová, se sníženou podestou Realizace trojvěžová čtyřboká sestava se sníženou podestou UNIVERSAL 4U-305K - celokovová Realizace trojvěžová čtyřboká sestava se sníženou podestou UNIVERSAL 4U-305K - celokovová Půdorys 4U-305K-10

Súbory na stiahnutie

Skladom
3x vež, šmýkačka, strieška v tvare "A", 5x kovová bariéra osadená do kovového rámu, hrazdový výlez s madlami, lanový most medzi vežami, šikmá lezecká stena, preliezací tunel medzi vežami.
  
Hodnotilo 1 zákazníkov.

Technické údaje

Kód produktu: 4U-305K-10
Doporučený vek: 3-14 rokov
Výška voľného pádu: 1 m
Rozmery: 4,7 x 3,9 x 2,1 m
Plocha potrebná pre montáž: 7,9 x 6,8 m
Povrch, tlmiaci pád: podľa normy EN 1177 - trávnik
Bežná cena: 6 711 € bez DPH
Cena: 5 494 € bez DPH
Montáž: Nutné objednať vrátane odbornej montáže
Cena montáže:902 € bez DPH

Zvoľte farebnú variantu:

Ks

Nosná konstrukce věžové sestavy je vyrobena z konstrukční oceli (kovový profil 100 x 100 mm), která je proti korozi chráněna povrchovou úpravou zinkováním, čímž se docílí velmi výrazného prodloužení životnosti herního prvku a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL. Tyto konstrukce jsou uloženy do betonového lože. Veškeré další kovové prvky jsou také upravovány zinkováním a vypalovanou barvou KOMAXIT dle odstínu RAL.

Šmýkačka je vyrobená z trojvrstvového laminátu. Čelo šmýkačky je vyrobené z vysoko kvalitného plastu HDPE (vysokotlakový, celo zafarbený polyetylén, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou proti UV žiareniu a hlavne bezpečnosťou, pretože je nelámavý a nehrozí tak žiadne nebezpečenstvo zranenia detí ostrými úlomkami). Lanový most je vyrobený z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylénu s vnútorným oceľovým jadrom) a je spojovaný plastovými alebo hliníkovými spojmi. Podesty a lezecká stena sú vyrobené z vodovzdornej preglejky určenej pre vonkajšie prostredie alebo na prianie zákazníka z HDPE. Horolezecké úchyty sú vyrobené z kremičitého piesku a epoxidovej živice, čo zaručuje dlhú životnosť, stálofarebnosť aj šetrný povrch pre kožu na rukách. Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.

Norma: ČSN EN 1176 - 1, 2, 3

K tovaru „UNIVERSAL 4U305K - celokovová” ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.

*

*

Chcete objednat zboží v České republice? Prohlédněte si UNIVERSAL 4U305K - celokovová na stránce HRISTE-BONITA.cz
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte UNIVERSAL 4U305K - metall bei SPIELPLATZE-BONITA.de
Szeretne terméket rendelni Csehországban? Tekintse meg UNIVERSAL 4U305K - teljes fémszerkezet a JATSZOTEREK-BONITA.hu honlapon.

V cene montáže herného prvku je zahrnuté: montáž prvku na mieste realizácie, výkopové práce na ukotvenie prvku, umiestnenie, ukotvenie prvku do pripravených základov, betonáž základov prvku.

V cene montáže nie je zahrnuté: prípadné terénné úpravy, úprava povrchu dopadovej plochy podľa STN EN 1177, odvoz a uloženie vykopanej zeminy.

Kontaktujte nás

ENERCOM s.r.o.
Výhradné zastúpenie pre

IHRISKÁ BONITA
pre Slovensko

Novozámocká 102
949 05 Nitra

Email: info(zavinac)ihriska.eu
Tel.: +421 850 700 770

HRISTE-BONITA.cz IHRISKA-BONITA.sk SPIELPLATZE-BONITA.de JATSZOTEREK-BONITA.hu

Vážení zákazníci, používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies. Rozumiem

Cena je bez DPH a montáže
Produkt je v akcii
Novinka
Produkt je skladom