UNIVERSAL 4U-134K - celokovová

UNIVERSAL 4U-134K - celokovová
Realizace jednověžová sestava UNIVERSAL 4U-134K- celokovová Realizace jednověžová sestava UNIVERSAL 4U-134K- celokovová Půdorys 4U-134K-15

Súbory na stiahnutie

Skladom
Vež, strieška ve tvare "A", 2x kovové bariéry usadené do kovového rámu, šikmý výlez s nášľapy a kovovými madlami, reťazová dvojhojdačka s kovovým, pozinkovaným rahnom, kolmá šplhacia sieť 2 x 2 m.
  
Hodnotilo 1 zákazníků.

Technické údaje

Kód produktu: 4U-134K-15
Doporučený vek: 3-14 rokov
Výška voľného pádu: 1,5 m
Rozmery: 7,5 x 4,4 x 3,8 m
Plocha potrebná pre montáž: 10 x 8,5 m
Povrch, tlmiaci pád: podľa normy EN 1177
70 m2
Cena: 3 320 € bez DPH
Montáž: Nutné objednať vrátane odbornej montáže
Cena montáže:407 € bez DPH

Zvoľte farebnú variantu:

Ks

Nosná konštrukcia vežovej zostavy je vyrobená z konštrukčnej oceli (kovový profil 100 x 100 mm), ktorá je proti korózii chránená žiarovým zinkovaním, čím sa docieli veľmi výrazného predĺženia životnosti hracieho prvku. Tieto konštrukcie sú uložené do betónového lôžka. Všetky ďalšie kovové prvky kovové prvky sú upravované vypaľovanou farbou KOMAXIT podľa odtieňa RAL alebo sú opatrené žiarovým zinkovaním.

Šmýkačka je vyrobená z trojvrstvového laminátu. Čelo šmýkačky, nášl'apy atď. sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu HDPE (vysokotlakový, celo zafarbený polyetylén, ktorý sa vyznačuje vysokou farebnou stálosťou, odolnosťou proti UV žiareniu a hlavne bezpečnosťou, pretože je nelámavý a nehrozí tak žiadne nebezpečenstvo zranenia detí ostrými úlomkami). Šplhacia sieť je vyrobená z materiálu HERKULES (16 mm lana z polypropylénu s vnútorným oceľovým jadrom) a je spojovaná plastovými alebo hliníkovými spojmi. Hojdačky sú zavesené pomocou pozinkovaných reťazí na kovovom nosníku. Sedadlá hojdaček sú ocel'ové, obalené mäkkou a pohodlnou gumou. Podesta je vyrobena z vodovzdornej preglejky určenej pre vonkajšie prostredie alebo na prianie zákazníka z HDPE. Všetok spojovací materiál je pozinkovaný alebo nerezový.

Norma: ČSN EN 1176 - 1, 2, 3

K tovaru „UNIVERSAL 4U-134K - celokovová” ešte nikto nenapísal otázku, alebo komentár. Neváhajte sa opýtať.

*

*

Chcete objednat zboží v České republice? Prohlédněte si UNIVERSAL 4U-134K- celokovová na stránce HRISTE-BONITA.cz
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte UNIVERSAL 4U-134K - metall bei SPIELPLATZE-BONITA.de

V cene montáže herného prvku je zahrnuté: montáž prvku na mieste realizácie, výkopové práce na ukotvenie prvku, umiestnenie, ukotvenie prvku do pripravených základov, betonáž základov prvku.

V cene montáže nie je zahrnuté: prípadné terénné úpravy, úprava povrchu dopadovej plochy podľa STN EN 1177, odvoz a uloženie vykopanej zeminy.

Kontaktujte nás

ENERCOM s.r.o.
Výhradné zastúpenie pre

IHRISKÁ BONITA
pre Slovensko

Novozámocká 102
949 05 Nitra

Email: info(zavinac)ihriska.eu
Tel.: +421 850 700 770

HRISTE-BONITA.cz IHRISKA-BONITA.sk SPIELPLATZE-BONITA.de

Vážení zákazníci, používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies. Rozumiem

Cena je bez DPH a montáže
Produkt je v akcii
Novinka
Produkt je skladom